Автор: ФХУ
Дата: 21/02/11 10:10
 
Лого ХК Поділ
10 лютого до Виконавчої дирекції Федерації надійшов лист за підписом президента хокейного клубу «Поділ» пана Сергія Левцова, в якому повідомлялось про можливість припинення командою участі в ХІХ чемпіонаті України. В листі також йшлося, що основною причиною цього є фінансові проблеми, що виникли в зв’язку з відмовою головних спонсорів надавати фінансову допомогу команді.
Останній тиждень вівся пошук шляхів виходу з цієї ситуації, але відновити фінансування команди так і не вдалося. За цей час команда не з’явилася на матчі проти «Донбасу», «Компаньон-Нафтогазу» та БХК «Ворони» і тому була знята з поточних змагань.
Так як на момент зняття команди вона встигла провести більше половини календарних матчів їй згідно п.3 ст. 8 Дисциплінарного регламенту зараховуються технічні поразки в матчах, які залишились (-:+), а командам-суперницям зараховуються технічні перемоги (+:-).
Таким чином, ХК «Харків», «Сокіл», «Білий Барс» та БХК «Ворони» (за перенесений на 3 березня матч 16 туру) отримають по 3 очки за незіграні матчі проти ХК «Поділ».

Джерело: ФХУ
Теги: левцов,  поділ,  чу
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.016 секунди