Автор: Ukranews
Дата: 03/03/11 11:54
 
Палац спорту (Фото: Open.Ua)
Кабінет Міністрів виділив Міністерству внутрішніх справ 120 млн гривень на обладнання для реалізації першого етапу впровадження біометричних паспортів. Про це сказано в розпорядженні №154 від 14 лютого.
Кабмін розподілив між 8 міністерствами та 7 відомствами бюджетні призначення, передбачені Міністерству фінансів у загальному фонді державного бюджету за програмою "Державні капітальні витрати, що розподіляються Кабінетом Міністрів" у сумі 584,453 млн гривень.
Міністерству освіти і науки, молоді та спорту спрямовано 10 млн гривень на облаштування спортивних майданчиків у місцях масового відпочинку населення та 5 млн гривень на капітальний ремонт будинків баз олімпійської підготовки державної форми власності та розробку проектно-кошторисної документації для їх будівництва.
Національне агентство з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу та реалізації інфраструктурних проектів одержало 60 млн гривень на капітальний ремонт і технічне переоснащення інженерних систем Палацу спорту в Києві.

Джерело: Українські Новини 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.027 секунди