Автор: Чернівецька ОДА
Дата: 09/03/11 18:14
 
Дмитро Павел (Фото: Чернівецька ОДА)
Проектом Державної цільової програми з розвитку туристичної та спортивної інфраструктури, який нині перебуває на погодженні в Кабінеті Міністрів України, Чернівецькій області передбачено виділити 31 млн. грн. для будівництва та капітального ремонту дитячо-юнацьких спортивних шкіл з зимових видів спорту. Про це сьогодні під час прес-конференції повідомив виконуючий обов’язки начальника управління інфраструктури та туризму обласної державної адміністрації Дмитро Павел. Зокрема, 24 млн. грн. заплановано виділити з держбюджету, ще 7 млн. грн. – з місцевого бюджету.
За ці кошти планують спорудити льодовий палац, що дасть змогу вивести зимові види спорту на Буковині на новий рівень. Реалізувати програму з розвитку туристичної та спортивної інфраструктури заплановано у два терміни – з 2011 по 2015 та з 2015 по 2022 роки. В межах першого етапу передбачається порічне фінансування, яким заплановане двадцятивідсоткове збільшення щороку. “Ще тиждень тому Чернівецька область не була учасницею цієї програми, – відзначив Дмитро Павел. – Завдяки заходам, проведеним облдержадміністрацією, Буковина може розраховувати на залучення коштів для розбудови спортивної галузі, розвитку зимового відпочинку, а також зимових видів спорту”. Проектом програми передбачено, що інфраструктурні проекти реалізовуватимуть у Львівській, Закарпатській, Івано-Франківській та Чернівецькій областях.

Джерело: Чернівецька ОДА
 
1.   Буковинець   09/03/11 23:56    

Як на мене то цього не буде, так як у нас по словах і на паперу вже давно купа всього, палац спорту стоїть, чуь новий стадіон будувати не почали, а в реальності нічого не має. От чесно треба тих чинушів разом з тими карманними-журналістами за яйця і на стовп.


Всього : 1, на сторінці: 1

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.009 секунди