Автор: Мінінфраструктури
Дата: 21/03/11 13:57
 
Б. Колесніков відкрив нову тренувальну арену зі штучним льодом у столиці (Фото: В. Грига)
У Києві відкрито нову тренувальну арену зі штучним льодом, яка розташована на вулиці Міста Шалетт, 6. Офіційне відкриття здійснив сьогодні, 21 березня, Віце-прем'єр-міністр України – Міністр інфраструктури Борис Колесніков.
Віце-прем'єр-міністр України – Міністр інфраструктури зауважив, що це - перший за останні роки збудований в столиці спортивний комплекс такого рівня. «Останнім часом у Києві не було відкрито жодного аналогічного комплексу – виключно комерційні проекти, розраховані лише на масове катання на ковзанах. Якщо ж говорити про наших спортсменів, то, не секрет, що належних умов для тренування в них просто не було. Зараз держава реальними діями змінює цю ситуацію, адже саме тут дитячо-юнацькі спортивні школи зможуть проводити тренування і змагання з фігурного катання та хокею», - підкреслив Борис Колесніков.
Льодова арена має трибуну, розраховану на 390 глядачів, гардероб та роздягальні для спортсменів, тренерів, суддів, кабінет лікаря, каси, службові та технічні приміщення. Для маломобільних груп населення працюють ліфти-підйомники. Загальна площа спортивної споруди 3 371,6 м2, льодове поле займає 1 800 м2.
Нова тренувальна арена замінить стару ковзанку «Крижинка» поблизу НСК «Олімпійський», яку буде знесено у рамках підготовки стадіону до Євро-2012. Відтак спортсмени, які нині тренуються на базі ДП ЛТК «Крижинка», зможуть перейти в нове сучасне приміщення в Києві по вулиці Міста Шалетт, 6.
Натомість після реконструкції в НСК «Олімпійський» з’явиться зона гостинності – ділянка розміром до 45 тис. кв. метрів, де під час чемпіонату спілкуватимуться та проводитимуть свій час майже 13 тисяч гостей та членів клубу УЄФА. «Це буде багаторівнева п'ятиповерхова споруда з платформою, яка прилягатиме до галерей І та ІІ ярусів східної трибуни стадіону. Перший та другий поверхи – це відкриті паркінги на 200 автомобілів кожний, на четвертому поверсі розташуються Музей спортивної слави та Національний антидопінговий центр. На окремих рівнях планується розмістити технічні приміщення та зробити зону паркування спецавтотранспорту», – повідомив Борис Колесніков, зауваживши, що облаштування багаторівневої споруди зони гостинності на території, прилеглій до стадіону НСК «Олімпійський» є вимогою УЄФА, яку Україна зобов’язана виконати.

Джерело: Міністерство інфраструктури України 
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.013 секунди