Вперше на Київщині за ініціативи голови облдержадміністрації Анатолія Присяжнюка проводиться юнацький міжнародний турнір хокею з шайбою на Кубок губернатора області.
Автор: Київська ОДА
Дата: 26/03/11 10:57
 
А. Присяжнюк, голова Київської облдержадміністрації (Фото: Київська ОДА)
В турнірі беруть участь команди з Білорусі , Польщі, Росії та України. Всього на льодову арену м. Бровари вийшло шість команд.
Відкриваючи турнір, Анатолій Присяжнюк зазначив, що ми повинні відродити спортивну славу не лише Київщини, а й України. Сьогодні держава реалізовує заходи, спрямовані на залучення до спорту якнайширших верств населення, створення умов для максимальної реалізації здібностей обдарованих дітей, підвищення авторитету держави у світовому спортивному русі.
- Керівництво обласної державної адміністрації стимулює об'єднання зусиль зацікавлених державних, громадських, приватних організацій для розвитку всіх напрямків фізичної культури й спорту, – сказав Анатолій Присяжнюк. – Щодо розвитку хокею, то спочатку ми плануємо побудувати критий льодовий майданчик у Білій Церкві, а в перспективі - і в Богуславському районі.
У перших хокейних зустрічах на кубок губернатора Київщини між командами Спортивної дитячо-юнацької школи олімпійського резерву Харкова та міста Гомель (Білорусь) перемогу отримала дружина Білорусі з рахунком 1- 8. Команда «Білий Барс» (Україна) перемогла хокеїстів із Польщі - команду «Санок» з рахунком 12 – 4.
У перший день турніру льодову арену в Броварах відвідали майже дві тисячі глядачів, у тому числі фанати команд з країн-учасниць турніру.
А загалом взимку в кожному районі та місті Київщини за ініціативою Анатолія Присяжнюка було відкрито 48 льодових майданчиків, які відвідали понад чотириста тисяч мешканців області.
Змагання проводяться з 24 по 27 березня 2011 року на льодовій арені ТРЦ «Термінал», у м. Бровари.

Джерело: Київська Обласна Державна Адмiнiстрацiя
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.009 секунди