Автор: Провінція
Дата: 27/03/11 12:12
 
Заступник міського голови Черкас Л. В. Майборода (Фото: Черкаська міськрада)
Черкаси увійшло у п’ятірку міст, де за рішенням Уряду буде збудовано льодовий палац. На його зведення цього року з Державного бюджету буде виділено 36 млн. грн. і 2 млн. грн. – з міського бюджету. Про це вчора на брифінгу повідомила заступник міського голови Черкас Любов Майборода.
Любов Володимирівна зазначила, що київські чиновники, виділяючи кошти на будівництво палацу, не врахували побажання мешканців Черкас.
– Буде збудовано льодовий палац, щоб мешканці Черкас могли кататися на ковзанах. На думку київських чиновників, це найбільша проблема для міста, – сказала Любов Володимирівна.
Вона зауважила, що в цей же час коштів на захищені статті в міському бюджеті не вистачає. Тому Київ примушує Черкаси оптимізовувати видатки в галузях освіти та медицини.
– Забираючи у місцевих громад кошти на незрозумілі витрати, київська влада примушує місцеві ради займатись оптимізацією охорони здоров’я та освіти з метою зменшення видатків на їх утримання. У той час як громадяни вимагають покращення медичного обслуговування та освіти, київські чиновники пропонують їм будувати музеї, вертолітні майданчики та льодові палаци, – сказала депутат облради.

Джерело: Провінція
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.053 секунди