Першість серед команд першого дивізіону відбудеться у столичному Палаці спорту
Автор: Євген Левченко
Дата: 14/04/11 11:08
 
Л. Новохатько (Фото: КМДА)
Учора в мерії відбулося засідання оргкомітету з проведення в місті хокейного мундіалю. Він триватиме у столичному Палаці спорту з 17 до 23 квітня. У нараді взяли участь заступник голови КМДА Леонід Новохатько, представники комунальних служб та правоохоронних структур.
Рішення про те, що саме Україна прийме світовий хокейний форум серед найкращих команд першого дивізіону було прийнято у травні 2010 на щорічному конгресі Міжнародної федерації хокею у німецькому Кельні.
Тож для Києва дуже важливо напередодні футбольного Євро-2012 на гідному рівні провести ці змагання. До слова, на засіданні оргкомітету було представлено талісман змагань — лелеку в козацькій шапці та одязі в кольорах українського прапора. На засіданні йшлося про виділення безплатних квитків вихованцям ДЮСШ та учням загальноосвітніх шкіл. Окрім того, члени оргкомітету обговорили питання охорони громадського порядку під час змагань та забезпечення доставки команд з місць дислокації до Палацу спорту.
Заступник голови КМДА Леонід Новохатько зазначив: “У нас в часі збіглися дві події — відкриття оновленого Палацу спорту, а це не лише великі капіталовкладення. Це означає оновлення матеріальної бази для всіх спортивних подій, які відбудуться в наступні роки. Але хочу сказати, якби не підтримка Федерації хокею України на чолі з Анатолієм Брезвіним та віце-прем’єра Бориса Колеснікова, нам було б непросто підготуватися гідно до такого заходу. За останніх десять днів це вже друге засідання оргкомітету. В нас є всі підстави заявити: Київ на високому рівні проведе і відкриття оновленого Палацу спорту, і чемпіонат світу з хокею”. За словами пана Новохатька, захід, який відбудеться за кілька днів, стане чудовою репетицією для комунальників та столичних правоохоронців.

Джерело: Хрещатик 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.028 секунди