Автор: Мінінфраструктури
Дата: 15/04/11 22:48
 
Б. Колесніков та О. Попов відкривають Палац Спорту (Фото: Інтер)
Сьогодні, 15 квітня 2011 року, Віце-прем'єр-міністр України – Міністр інфраструктури Борис Колесніков відкрив Палац спорту в м. Києві після реконструкції. Слід наголосити, що йдеться лише про перший етап технічного переоснащення київського Палацу спорту, яке тривало з жовтня минулого року.
Борис Колесніков подякував присутнім на церемонії та запросив усіх підтримати збірну України. «Дякую за те, що прийшли підтримати наших юних спортсменів. Вже післязавтра в оновленому палаці буде розпочато ігри першого дивізіону чемпіонату світу з хокею. Запрошую усіх киян вболівальників підтримати нашу збірну», - сказав він.
Слід зазначити, що оновлення Палацу спорту відбувались згідно з вимогами Регламенту чемпіонату світу з хокею в першому дивізіоні, де грає і збірна України.
У рамках реконструкції в Палаці спорту, якому в грудні 2010 року виповнилось 50 років, повністю переобладнано закулісний простір, влаштовано шість спортивних роздягалень (по числу команд – учасниць), сучасні системи оповіщення та озвучення спортивних та громадських заходів, модернізовано спортивне освітлення залу.
Відтепер відвідувачі Палацу спорту зможуть скористатися провідним та безпровідним Інтернетом (прокладено структуровану кабельну мережу). Крім того, в Палаці спорту змонтоване надсучасне чотирьохстороннє табло з високою розподільчою здатністю. Працює система контролю доступу в зал, напівстаціонарний телетрансляційний пункт з можливістю підключення 21 камери.
На трибунах Палацу спорту встановили сучасні спортивні сидіння: відтепер загальна кількість місць на трибунах (спортивний варіант) зменшилась на 200 і нині складає 6 800. Концертний варіант з партером, відповідно, нині налічує 9 800 місць.
Змінено і внутрішній інтер’єр спортивної арени, фойє першого та другого поверхів – крім оздоблення алюкобондом вони стали більш просторими. Повністю було замінено вхідні групи на центральному вході та на всіх входах до залу.
Під час ремонтних робіт було повністю переобладнано системи вентиляції, кондиціювання, теплопостачання, влаштовано сучасну протипожежну сигналізацію, системи димовидалення, нову плиту, запроваджено спортивну технологію приготування льоду.
За час переоснащення у будівлі повністю оновлено трансформатори чотирьох вбудованих енергопідстанцій, замінено розподільчі установки 10 Кв та 0,4 Кв і лічильники обліку енергії. У зв’язку з розміщенням на горищі будинку та підвісній стелі інженерних систем загальною вагою близько 200 тонн, були підсилені металеві ферми, що тримають куполоподібну покрівлю.
Кошторисна вартість виконаних робіт становить 96 млн. грн.
Зазначимо, що реконструкція Палацу спорту продовжиться. Під час другої черги будівництва буде повністю замінено застарілу фасадну систему на енергозберігаючу. Куполоподібну покрівлю, вага якої нині становить майже 1500 тонн, замінить покрівля із сучасних матеріалів: це дасть змогу не тільки осучаснити зовнішній вигляд Палацу, а і розвантажити його несучі конструкції на 800-900 тонн. На другому поверсі будівлі планується зробити мармурову підлогу.
Також будуть виконані роботи по оновленню інженерних систем та ремонт приміщень, що не увійшли до першої черги реконструкції. Зокрема, буде оновлено блок громадського харчування, частина санвузлів, покращено дизайн приміщень.
Закінчення реконструкції планується завершити восени цього року. «Вже у вересні ми запросимо усіх на відкриття повністю оновленого Палацу спорту», - наголосив Борис Колесніков.
«Сподіваюся, що після повної реконструкції Палац спорту буде більше використовуватися за призначенням. Тут мають проходити престижні змагання з фігурного катання, хокею, інших видів спорту», - додав віце-прем'єр.

Джерело: Міністерство інфраструктури України

Відео по темі:

 
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.01 секунди