Автор: Урядовий портал
Дата: 19/05/06 18:25
 
Концепція забудови Льодового стадіону (Рендер: Архюніон)
19 травня 2006 року міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту Юрій Павленко представив Концепцію будівництва олімпійської бази льодових видів спорту «Олімпійське селище».
Компанія «Укрсоцбудінвест» пройшла відбір Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту на будівництво олімпійської бази льодових видів спорту «Олімпійське селище».
Зокрема, олімпійська база льодових видів спорту «Олімпійське селище» увійшла до переліку спортивних об’єктів України, які будуть повністю реконструйовані.
Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту планує створення ряду сучасних олімпійських центрів, призначених для повноцінної підготовки та проведення міжнародних змагань найвищого рівня.
«Олімпійське селище» буде включати криту арену льодових видів спорту, багатофункціональний спортивний комплекс, торгівельно-розважальний центр та необхідну інфраструктуру.
На території «Олімпійського селища» передбачається, також, спорудження будівлі «Європейського Молодіжного Центру» - виконавчого органу Ради Європи, що відповідає за реалізацію молодіжної політики.
«Олімпійське селище» зводитиметься на ділянці площею 17 Га у Голосіївському районі Києва. Загальна площа будівель комплексу складатиме понад 350 000 кв. м.
Попередня вартість будівництва – понад 300 млн. євро.
Збудувати комплекс планується до 1 кварталу 2009 року.
Нині проводяться проектні роботи. Концепція реконструкції та будівництва схвалена Містобудівною Радою. Початок будівництва запланований на листопад 2006 року.

Про компанію «Укрсоцбудінвест»

«Укрсоцбудінвест» - підрозділ швейцарської корпорації Stella в Україні було відкрито у 2005 році.
Компанія має намір у найближчі 5 років інвестувати у проекти в Україні близько 750 млн. євро.
На 31 грудня 2005 року власний капітал корпорації Stella складав 387 млн. євро, активи – 1329 млн. євро.
Підрозділ Stella у регіоні ЕМЕА (Ближній Схід/Східна Європа/Північна Африка) спеціалізується на розвитку комплексних проектів зі значною соціальною інфраструктурою. Серед її проектів і реконструкція спортивних комплексів, стадіонів, житлових будинків для соціально незахищених верств населення, автодоріг та транспортної інфраструктури в Угорщині, Чехії, Литві, Болгарії, Румунії та Алжирі.

Джерело: Урядовий портал 
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.012 секунди