Автор: Оксана Середюк
Дата: 06/05/11 15:19
 
Мирослав Карабін (Фото: news.if.ua)
На Прикарпатті планують побудувати спорткомплекси. Відбуватиметься це в рамках підготовки до зимової Олімпіади-2022. Про ТРК "Вежа" повідомив начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації Мирослав Карабін.
За його словами, відповідну програму з підготовки до спортивних змагань має погодити колегія ОДА. Обласні чиновники нині розглядають ділянки землі під будівництво різних спортивних об’єктів, лижного стадіону, стадіону для біатлону, санного спорту, сноуборду, фрістайлу в гірських районах.
А в Івано-Франківську та Яремче планують збудувати спортивні комплекси для проведення змагань з хокею, фігурного катання, каже Мирослав Карабін.
"Ми запропонували п'ять районів міста Яремчі та міста Івано-Франківськ. Для проведення Олімпійських Ігор повинно бути два олімпіських селища. Одне олімпійське селище може бути розташоване в обласному центрі, де будуть розташовані різні спортивні об'єкти, які на рівнинах будуються, тобто це є льодовий палац для гри в хокей, палац спорту для фігурного катання, шорт-треку і ковзанярський спорт. Друге Олімпійське селище може бути, де будуть проводитись види спорту, які зв'язані з лижами, тобто це гірськолижний спорт, це є сноуборд, це є фрістайл..."

Аудіо:
Download file

Джерело: ТРК "Вежа" 
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.013 секунди