Автор: Марина Гонта
Дата: 24/05/11 10:26
 
Б. Колесніков відвідав НСК «Олімпійський» (Фото: Міністерство інфраструктури)
Роботи з реконструкції НСК "Олімпійський" завершені на 87%. Про це заявив віце-прем'єр-міністр - міністр інфраструктури України Борис Колесніков під час робочої поїздки на стадіон.
За його словами, зараз на спортивній арені розпочато встановлення підвісних розпірних конструкцій - "парасольок", які буде використано для створення натягу майбутньої мембрани даху. На сьогодні змонтовано 21 парасольку з 640.
Б.Колесніков зазначив, що на реконструкцію НСК "Олімпійський" на сьогодні вже витрачено 3 млрд 650 млн грн із запланованих 4,5 млрд грн.
Він додав, що після завершення будівництва основним економічним завданням стадіону буде вихід на нульову операційну рентабельність, тобто стати беззбитковим за підсумками року. "Ми розробили спеціальну програму і передамо її на розгляд київських клубів, передусім "Динамо", про спільну експлуатацію стадіону", - сказав віце-прем'єр-міністр.
"В планах уряду поєднати НСК та Льодову Арену, щоб використовувати єдиний спортивний комплекс для проведення концертних заходів, що також принесе чималий прибуток. Сподіваємося, що за два з половиною - три роки нам вдасться піти від збиткової роботи", - конкретизував Борис Колесніков.
При цьому він зазначив, що національні об'єкти подібного масштабу в Європі, як правило, не окупаються. Тому таке завдання не стоїть і в Україні.

Джерело: Укрінформ
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.009 секунди