Автор: ФХУ
Дата: 07/07/11 14:40
 
Лого ФХУ
На вчорашньому засіданні виконкому Федерації було заслухано звіт тренерського штабу національної збірної команди України про результат виступу команди на чемпіонаті світу 2011 року. Зокрема, присутні ознайомились з надісланим поштою письмовим звітом головного тренера команди Дейва Льюїса, у якому канадський спеціаліст визначив причини незадовільного виступу команди на домашньому чемпіонаті світу, а також висловив необхідність підвищення рівня індивідуальної майстерності хокеїстів збірної. У ході засідання було заслухано інформацію генерального менеджера команди В’ячеслава Завальнюка, асистента головного тренера Дмитра Христича та інших членів тренерсько-адміністративного складу збірної.
В цілому результат виступу національної збірної команди на чемпіонаті світу був визнаний невдалим. Контракти з тренерським штабом, строк дії яких завершився у квітні, вирішено не продовжувати. Також про складання повноважень генерального менеджера збірної заявив В’ячеслав Завальнюк.
Також Виконком ФХУ прийняв рішення продовжити термін перебування на посаді старшого тренера юніорської збірної команди України Олександра Годинюка. Виступ команди, яка на чемпіонаті світу у Донецьку в березні-квітні цього року виборола путівку до Дивізіону І, визнано вдалим.
Президент Федерації Анатолій Брезвін поставив тренеру завдання у 10-денний термін визначитися з тренерським штабом, а також розробити план підготовки команди до чемпіонату світу 2012 року. План буде розглянутий та доопрацьований на засіданні робочої групи з цього питання, після чого затверджений на найближчому виконкомі Федерації.

Джерело: ФХУЗавантажити: Letter from D. Lewis to A. Brezvin 10.05.2011
Розмір: 25Кб, завантажений 0 разів
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.053 секунди