Автор: Володимир Віжняк
Дата: 13/01/12 16:04
 
Лого т/к "Хокей" (Мал: Телепростір)
В неділю, 22 січня, розпочинає мовлення український телеканал "Хокей".
Як повідомив шеф-редактор телеканалу Олександр Мащенко, мовлення розпочнеться о 5:00 ранку.
За його словами, офіційний запуск відбудеться на Матчі всіх зірок Професійної хокейної ліги, який відбудеться 22 січня в київському Палаці Спорту.
"Ми будемо показувати онлайн 3-4 матчі на день, будуть випуски новин, а також власний продукт. Мовлення цілодобове, робоча мова - українська", - заявив Мащенко.
Він також розповів, що "Хокей" планує показувати матчі NHL, КХЛ, ВХЛ, ПХЛ, чемпіонату Швейцарії, а також, можливо, ігри чеської першості.
Мащенко зазначив, що коментаторами на каналі будуть працювати Денис Босянок, Вадим Плачинда, Олександр Сукманський, Василь Полотай, Андрій Столярчук та Андрій Фоменко.
Шеф-редактор каналу повідомив, що абоненти компанії "Воля" зможуть дивитися телеканал "Хокей" в її кабельних мережах.
"Канал з’явиться замість РТР-Планета", — заявив він.
Раніше повідомлялось, что директором телеканалу "Хокей", який має ліцензію на супутникове та на ефірне цифрове мовлення, став Ігор Герасько.
Нагадаємо, що засновником і власником каналу "Хокей" є хокейний клуб "Донбас" з Донецька, який належить віце-прем'єр-міністру - міністру інфраструктури Борису Колеснікову. Під час отримання ліцензії влітку 2011 року представники каналу обіцяли його запуск у січні-лютому 2012 року.

Джерело: Телепростір
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.016 секунди