Автор: ФХУ
Дата: 24/04/12 17:17
 
Засідання виконкому ФХУ (Фото: ФХУ)
Сьогодні у офісі Федерації хокею України було підбито підсумки виступів збірних команд України на чемпіонатах світу 2012 року. Нагадаємо, юніорська (U-20) збірна команда на домашньому чемпіонаті виборола путівку до Дивізіону ІВ, юніорська (U-18) команда на чемпіонаті в Угорщині (Дивізіон ІВ) посіла четверту сходинку, а національна збірна за підсумками світового форуму в Словенії залишила Дивізіон ІА.
Відразу після завершення чемпіонату світу в Любляні головний тренер команди Анатолій Хоменко подав у відставку. У своєму звіті Анатолій Андрійович головними причинами невдалого виступу команди назвав невезіння, невдалу гру воротарів та слабку реалізацію гольових моментів: «Чимало гравців, які відмінно проявили себе на зборах та турнірах, на чемпіонаті світу не змогли продемонструвати свої найкращі якості. Той же Міхнов на грудневий збір прибув після тренувального процесу у КХЛ і був у чудовій формі. Але по ходу сезону Андрій дещо здав. Хокеїсти донецького «Донбасу» – лідери нашої команди – прибули до табору збірної лише за кілька днів до чемпіонату світу і перебували при цьому не в кращих функціональних кондиціях. Це ж стосується й деяких інших виконавців. При цьому претензій по самовіддачі у мене до гравців немає».
Члени Виконкому Федерації одноголосно прийняли відставку Анатолія Хоменка і побажали спеціалісту успішного продовження тренерської кар’єри.
Сьогодні ж національна збірна отримала нового керманича. Як повідомляв у своєму інтерв’ю президент Федерації Анатолій Брезвін, команду очолив Олександр Куликов. «Ми радились з членами Виконкому, спілкувались зі спеціалістами. І в результаті вирішили довірити збірну успішному тренеру, чемпіону України – Олександру Петровичу Куликову».
- Для мене дуже відповідально очолити національну збірну команду України. Зараз, коли всі хокеїсти йдуть у відпустку, тренерам належить виконати великий обсяг роботи. Це, насамперед, підготувати список кандидатів до збірної, які можуть їй допомогти. У моїх планах так само відвідування чемпіонату світу в Топ дивізіоні, де я буду на тренерському семінарі. Завжди корисно поринуть в ту атмосферу, якою дихають найкращі хокейні команди світу, - заявив Олександр Петрович одразу після призначення.
Новий головний тренер відзначив, що працювати йому доведеться у складний період: «Зараз у нас непростий період – зміна поколінь. У нас практично відсутній шар гравців віком 24-28 років. А це – «золотий вік для хокею. Всі сильні команди тримаються на гравцях цього віку. Але за помахом чарівної палички ці гравці у нас не з’являться. Тож потрібно наполегливо працювати як над сьогоднішнім результатом, так і над майбутнім».
Олександр Петрович наголосив на важливості впровадження більш якісних методик підготовки хокеїстів, розвитку власного національного чемпіонату, а також створення команд для КХЛ, ВХЛ та МХЛ: «Створення таких команд дасть можливість одній групі гравців виступати на найвищому рівні, інша група молодих гравців буде підвищувати свою майстерність у ВХЛ, а зовсім молоді хокеїсти отримуватимуть неоціненний досвід у матчах проти найсильніших російських однолітків з МХЛ».

- Ви визначилися вже з тренерами, які увійдуть до штабу збірної?

- Не треба поспішати з цим питанням, прізвища я назву пізніше. Нам належить важка підготовка команди до кваліфікаційного раунду Олімпійських ігор та чемпіонату світу.

Свій коментар зробив й президент Федерації хокею України Анатолій Брезвін:

- Я гадаю, що призначення Олександра Петровича Куликова на пост головного тренера збірної команди України дасть свій позитивний результат. Ми розуміємо - попереду великий шлях, і що нам потрібно поступово омолоджувати та оновлювати національну збірну, з урахуванням того, що в нас мало хокеїстів 25-28 років, які складають «золоту середину» в будь-якій команді. Тому дуже важливо дати тим молодим талантам, які на сьогодні у нас є в юніорській та молодіжній збірних, можливості розвиватися, щоб вони стали вже найближчим часом резервом національної збірної. Потрібно також розвивати свій чемпіонат, де будуть грати кваліфікаційні гравці, яких ми будемо мати можливість натуралізовувати. Але хочу підкреслити, що головний акцент буде зроблено на підготовку своїх хокеїстів, починаючи з дитячо-юнацького хокею.

- На який термін укладено договір з Олександром Куликовим?

- На три роки.

- Чи буде головний тренер збірної суміщати роботу у національної команді з клубною?

- Ні. Олександр Петрович буде займати виключно посаду головного тренера національної збірної команди України

Також звіт про підсумки сезону членам Виконкому представив старший тренер юніорських збірних команд України Олександр Годинюк. Олександр Олегович представив також попередній план підготовки команд на новий сезон і висловив побажання на майбутнє: «Ми вивчали підготовку інших команд і переконалися, що нам не вистачає досвіду проведення міжнародних матчів. Частенько саме цього досвіду бракує нашим хокеїстам у протистоянні з рівними суперниками».

Джерело: ФХУ

Відео по темі:
 
 
1.   Андрій Ігорович   24/04/12 22:28    

Непонятно это почетная ссылка, или повышение для Куликова.
Хотя он чу с маловнятным составом выигрывал, теперь скорее всего надо команду радикально обновлять и начинать тащить вверх.


2.   Ilya   25/04/12 01:03    

Не знаю как оно там было на самом деле, но скорее всего это Колесников отдал приказ им трудоустроить Куликова. Не рискнул он в КХЛ с Куликовым идти...


Всього : 2, на сторінці: 2

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.018 секунди