Автор: ФХУ
Дата: 07/02/07 16:15
 
Президент ФХУ Анатолій Брезвін (у центрі) виступає перед журналістами (Фото О. Грибанова)
7 лютого 2007 року у приміщені Київської міської Ради профспілок України (вул.Хрещатик,16) проведена прес-конференція для представників засобів масової інформації за участю президента федерації хокею України Анатолія Брезвіна.
Крім президента ФХУ у роботі прес-конференції брали участь віце-президенти Вадим Сисюк, Євгеній Імас, генеральний секретар ФХУ Сергій Коваль, головний тренер національної збірної команди України Олександр Сеуканд та голова спостережної ради групи компаній "ІСТІЛ Україна" пан Моххамад Захур.
У своєму вступному слові Анатолій Іванович Брезвін зокрема зупинився на проблемних питаннях у розвитку хокею в Україні - відсутності належної матеріально-технічної бази для розвитку дитячо-юнацького та масового хокею, незадовільному загальному стані спортивних споруд зі штучним льодом, терміни технічної експлуатації яких вже вичерпано, і які працюють на грані виходу з ладу. Також президент федерації звернув увагу журналістів на відсутність в Україні професійних хокейних клубів і, як наслідок цього, відтік талановитої хокейної молоді до хокейних шкіл та команд інших країн.
Президент ФХУ представив журналістам пана Захура Моххамада, керівника групи компаній "ІСТІЛ Україна" - нового офіційного спонсора федерації, та розповів про майбутні плани двостороннього співробітництва, що мають за мету вирішення низки хокейних проблем.
Анатолій Брезвін наголосив на тому, що в прийнятому Верховною Радою України законі "Про Державний бюджет України на 2007 рік", пердбачено кошти для проведення реконструкції існуючих та будівництво нових хокейних льодових арен. Федерація запропонувала Міністерству у справах сім'ї, молоді та спорту України включити до програми будівництва у 2007 році міста Донецьк, Харків, Херсон та Івано-Франківську обл. Найближчим часом ця пропозиція буде розглянута на засіданні Колегії Міністерства.
Також на прес-конференції головний тренер Олександр Сеуканд надав інформацію щодо підготовки та участі національної збірної команди України у міжнародному хокейному турнірі "EIHC-Mont Blanc-2007", що проходитиме у Франції з 9 по 11 лютого.
Учасники пресс-конференції відповіли на запитання журналістів.

Джерело: ФХУ
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.016 секунди