Автор: Хокей
Дата: 15/06/12 09:23
 
Ю. Загородній (Фото: Хокей)
У наступному чемпіонаті ПХЛ найімовірніше, як і у сезоні-2011/2012, братимуть участь вісім команд.
Їх представники провели зустріч в офісі Професіональної хокейної ліги в Києві.
У сезоні-2012/2013 точно гратимуть "Донбас-2", "Сокіл", "Беркут", "Компаньйон" та "Леви". Крім того з'явиться й нова команда з Харкова — "Динамо". Вона замінить у лізі "Харківських акул", які надалі планують грати в молодіжних лігах.
Щодо участі в ПХЛ проблемних "Білого Барса" та "Вінницьких Гайдамаків", то надії на покращення фінансування цих команд, залишають привід для оптимізму.
"Гайдамаки приймають участь у загальних зборах, підготовці документів, Гайдамаки заявляють, що вони готуються до участі у наступному сезоні. Также само як і друга проблемна команда, Білі Барси. Всі учасники висловили свою позицію, що обидва клуби мають грати у чемпіонаті Професіональної Хокейної Ліги", заявив генеральний директор ПХЛ Юрій Загородній.
Слід нагадати що на попередньому засіданні ПХЛ у травні Ю. Загородній анонсував появу нових клубів.
"У цьому чемпіонаті буде не менше восьми команд, як це було в минулому році. Але можуть з'явитися й нові команди, зокрема за ініціативою однієї з таких нових команд була зустріч у офісі Професіональної хокейної ліги. Відбулася детальна розмова, керівники команди взяли всі необхідні документи для того, щоб готувати заявку для участі в чемпіонаті ПХЛ сезону-2012/2013", — розповідав Загородній.

Відео:Джерело: Хокей 
Теги: загородній,  чу
 
1.   Андрій Ігорович   15/06/12 13:12    

Бледненький он какой-то на фото, весь в заботах....


Всього : 1, на сторінці: 1

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.017 секунди