Автор: Харківська ОДА
Дата: 04/07/12 09:52
 
Прес-конференція у Харкові (Фото: Медіапорт)
У Харкові відроджений професійний хокейний клуб «Динамо». Він буде представляти Харківщину в Професійної хокейної лізі Україні в сезоні 2012/2013 рр. Почесним президентом ПХК «Динамо Харків» став голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін, віце-президентом - Харківський міський голова Геннадій Кернес.
«Це дійсно велика подія. Через багато років у Харкові відродили хокейний клуб «Динамо». Мета професійного хокейного клубу «Динамо Харків» зразка 2012 року - гідно продовжити історію такої сильної команди, яка славилася своїми традиціями і перемогами», - зазначив сьогодні на прес-конференції спортивний менеджер клубу Олександр Гриншпун.
Він також підкреслив, що завдяки керівництву клубу для тренерів і гравців створені всі умови для підготовки до сезону та вирішення поставлених завдань. Завдання мінімум на наступний сезон - вихід у плей-офф чемпіонату України.
Як повідомив головний тренер команди Дмитро Якушин, склад укомплектований приблизно на 70%. Підбір гравців триває. Кістяк команди складуть українські гравці, зокрема ряд харківських вихованців, серед яких Євген Пастух, Андрій Лупандін, Василь Полоницький та інші. Також в команді гратиме ряд легіонерів, зокрема з Білорусі.
Дмитро Якушин також повідомив, що з 5 липня у команди розпочнеться передсезонний збір в м. Феодосія, який триватиме 20 днів. По поверненню до Харкова команда продовжить збір тренуваннями на льоду. Можливо, команда візьме участь в декількох передсезонних турнірах. Новий чемпіонат стартує в середині вересня.
Довідка. Історія хокейного клубу «Динамо Харків» почалася в липні 1979 року, коли заслужений тренер РРФСР В.М.Єгоров очолив молоду команду, засновану на базі молодіжного складу московського «Динамо». І вже в першому сезоні клуб, укомплектований лише 18-20-літніми хокеїстами, зміг посісти місце в середині турнірної таблиці в другій лізі класу «А» (західна зона). Далі «Динамо Харків» тільки набирав обертів. В результаті всього за дев'ять років клуб пройшов шлях від другої до вищої ліги чемпіонату СРСР, встановивши своєрідний рекорд серед радянських команд.

Джерело: Харківська обласна державна адміністрація


Відео по темі:
 
Теги: харків,  чу
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.019 секунди