На засіданні наглядової ради ПХЛ не вдалося прийняти чіткого рішення: бути чи не бути молодіжній першості
Автор: Хокей
Дата: 25/07/12 11:57
 
Засідання ПХЛ (Фото: Хокей)
До старту другого сезону української професійної ліги лишається ще понад 1,5 місяця. Проте актульні питання, пов'язані з його проведенням, постають вже зараз. Саме для уникнення проблем під час чемпіонату й зібралися подискутувати члени наглядової ради ПХЛ в рамках чергового засідання. Щоправда на засідання з 12 членів були присутніми лише дев'ятеро. Через поважні причини не змогли відвідати захід президент ФХУ А. Брезвін, генеральний директор "Вінницьких Гайдамаків" В. Лук'янець та перший заступник міністра освіти і науки, молоді та спорту Є. Сулима.
Наскладнішим питанням порядку денного стала організація і проведення молодіжного чемпіонату. Учасникі зборів не досягли чіткого рішення: бути чи не бути молодіжній першості вже цього сезону.
"Дуже багато технічних питань, фінанси, лід. Над цим потрібно працювати. Але головне те, що є бажання створити дану лігу", — відзначив з цього приводу тренер ДЮСШ "Крижинка-95" Олександр Савицький.
Нагадаємо, що на засіданні виконкому ПХЛ 22 травня 2012 року було прийняте рішення про створення молодіжної ліги. Тоді Гендиректор ПХЛ Юрій Загородній запевнив, що у ньому готові взяти участь команди київських спортивних шкіл "Крижинка" та "Сокіл", харківської "Динамо", а також команди з Херсона та Калуша. Але пізніше голова херсонського осередку ФХУ С. Колмик спростував повідомлення про участь херсонської команди у такому чемпіонаті.
Окрім вищезгаданого пункту порядку денного на засіданні 24 липня члени наглядової ради обговорили ще 3 питання, а саме: про маркетингового партнера ПХЛ, угоди про розподіл рекламного простору та різне.

Відео:Джерело: Хокей 
Теги: савицький,  чу
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.017 секунди