Автор: ФХУ
Дата: 25/10/12 22:11
 
А. Брезвін (Фото: ФХУ)
Сьогодні, 25 жовтня 2012 року, на Генеральному Конгресі Федерації хокею України Анатолій Брезвін був переобраний на посаду президента Федерації.
Нагадаємо, що Анатолій Брезвін очолив Федерацію хокею України 8 грудня 2006 року, 31 жовтня 2008 року його було переобрано на новий термін. За час перебування Анатолія Івановича на чолі Федерації в Урядом України було прийнято державну соціальну цільову програму «Хокей України», в рамках реалізації якої в нашій державі збудовано сім сучасних спортивних споруд зі штучним льодом, а також реконструйовано дві головні криті арени - київський Палац спорта та палац Спорту «Дружба» у Донецьку. Ще п’ять нових спортивних споруд будуть введені в експлуатацію найближчим часом, триває реконструкція палацу спорту в Запоріжжі, а на початку наступного року розпочнеться будівництво ще 6-7 хокейних палаців. При кожному новозбудованому об’єкті відкрито відділення хокею з шайбою, створюються аматорські колективи та команди майстрів.
«Програма показала свою дієвість на практиці. Звичайно, на миттєву віддачу ми й не розраховували, проте закладений сьогодні фундамент обов’язково дасть свої плоди у найближчому майбутньому», - зазначив Анатолій Брезвін.
Іншим вагомим досягненням старого-нового президента є організація та проведення в Україні чотирьох чемпіонатів світу. Ще три такі турніри відбудуться в Україні в нинішньому сезоні. Україна тричі подавала заявку на право проведення чемпіонату світу в топ-дивізіоні.
«Україна проводить чемпіонати на дуже високому організаційному рівні і це знаходить своє відображення у довірі з боку Міжнародної федерації хокею. Проведення турнірів найвищого міжнародного рівня – найкраща популяризація хокею в нашій країні», - наголосив президент Федерації.
Рішення щодо переобрання Анатолія Брезвіна на посаду президента Федерації було прийняте одноголосно.

Джерело: ФХУ

Відео по темі: 
Теги: брезвін,  фху
 
1.   Ilya   25/10/12 22:28    

Я лучше промолчу!
Такое впечатление, что ФХУисты этот пресс-релиз писали специально чтобы поиздеваться... :O


2.   бульболяйненен   28/10/12 12:35    

писали чтоб поржать X-(


Всього : 2, на сторінці: 2

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.041 секунди