7 листопада розпочалися роботи з реконструкції ПС «Юність» у Запоріжжі.
Автор: Запорізька ОДА
Дата: 20/11/12 16:55
 
ПС "Юність" (Фото: Запорізька ОДА)
Сьогодні голова облдержадміністрації Олександр Пеклушенко провів виїзну робочу нараду з питань ходу реконструкції цього важливого для міста та регіону об’єкту. У нараді також взяв участь Запорізький міський голова Олександр Сін, керівники підрядних та субпідрядних організацій, задіяних на будівництві.

Проект реконструкції ПС «Юність» було розроблено ДП «Донецький ПромбудНДІпроект» за аналогією з донецьким ПС «Дружба». Наразі на об’єкті проводяться демонтажні роботи, підсилюються конструкції даху. До кінця 2012 року підрядник також планує виконати частину робіт щодо заміни комунікацій та розпочати монтаж вітражів.

Голова облдержадміністрації обговорив з будівельниками хід виконання робіт та визначив головні пріоритети, на яких необхідно зосередити зусилля на початковому етапі реконструкції. Розробка та забезпечення технічних рішень, від яких залежить комфорт та ергономічність будівлі; залучення фахівців для влучного оформлення екстер’єру та інтер’єру палацу спорту; забезпечення стабільного фінансування реконструкції об’єкту – головні завдання, які окреслив учасникам наради очільник області.

- Скажу відверто, нам дуже непросто давався цей об’єкт. Але ми зробили перший реальний крок до появи в Запоріжжі одного з найкращих палаців спорту в Україні. Ми розуміємо, що та як саме це необхідно робити. Також нам відомі й усі можливі труднощі. Адже це об’єкт, вартість якого складає майже 100 млн. грн., буде фінансуватися не першочергово у зв’язку з певними труднощами в економіці країни. Але, якщо ми зробили перший крок, ми зробимо і другий, і третій. А через 19 місяців ми станемо свідками відкриття оновленого палацу спорту, який буде справжньою гордістю Запорізького краю. Я переконаний, що тут буде організовано багато дитячих спортивних секцій, і найголовніше – у нас з’явиться хокейна команда Запоріжжя, - наголосив Олександр Пеклушенко.

Як зазначив голова облдержадміністрації, аби отримати фінансування на реконструкцію запорізького палацу спорту з державного бюджету було проведено колосальну роботу. Вирішальним поштовхом у цьому процесі стало доручення Президента України Віктора Януковича, згідно з яким реконструкцію розпочато вже у 2012 році.

- Крім того, саме завдяки наполегливості голови облдержадміністрації, який багато разів їздив до Києва на зустрічі з Президентом, Прем’єр-міністром, віце-прем’єр-міністром, ми змогли розпочати реалізацію цього масштабного проекту. Сьогодні об’єкт включено до програми «Хокей України», внесено до усіх необхідних постанов Уряду, до порядків використання коштів тощо., - зазначив Запорізький міський голова Олександр Сін.

До вирішення питання забезпечення стабільного фінансування реконструкції ПС «Юність» мають долучитися новообрані депутати Верховної Ради, які будуть представляти Запорізьку область у парламенті – вважає голова облдержадміністрації.

- Проблеми на тих об’єктах, які ми беремося реалізувати, пов’язані з одним – недостатністю коштів. У нас разом з народними депутатами є одне спільне завдання – значно збільшити обсяги фінансування з державного бюджету. Переконаний, що з урахуванням усіх економічних, фінансових труднощах цього періоду, завдяки команді народних депутатів, яку обрали наші запоріжці, цих проблем стане набагато менше. Але ми поставимо перед ними ще більше завдань, - зауважив Олександр Пеклушенко.

Загальна вартість реконструкції Палацу спорту «Юність» в Запоріжжі згідно проекту складає 99 млн. грн.. Строк реалізації проекту – 19 місяців.

Реконструкція ПС "Юність" (Фото: Запорізька ОДА)Реконструкція ПС "Юність" (Фото: Запорізька ОДА)О. Пеклушенко в ПС "Юність" (Фото: Запорізька ОДА)О. Пеклушенко в ПС "Юність" (Фото: Запорізька ОДА)

Запорізька обласна державна адміністрація, 20.11.2012
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.018 секунди