У двох навчальних закладах Львівської області планується відкрити відділення з підготовки хокейних тренерів.
Автор: Хокей
Дата: 01/12/12 09:47
 
Оксана Вацеба (Фото: Хокей)
Львівска область потроху стверджується як хокейний регіон. Тут є професіональна команда, "Леви" та 2 спеціалізовані школи у Львові та Новояворівську. Сподіваються тут мати і своїх дипломованих тренерів. Для їх підготовки планують відкрити відповідні віддідення у двох вищих навчальних закладах області.
"Міркую, що з 1 вересня наступного року таке відділення відкриється в університеті фізичної культури. Розглядається питання відкриття відділення у Дрогобичі на факультеті фізичного виховання. Ну, училище фізичної культури, мабуть, треба кілька років зачекати, щоб молоді наші хокеїсти, "Галицькі Леви", підросли і могли претендувати на навчання в училищі фізичної культури", — розповіла голова львівського обласного відділення Олімпійської академії України Оксана Вацеба.
Брак кваліфікованих тренерів – одна з головних проблем для подальшого розвитку дитячого хокею в регіоні. Поки вирішувати її доводиться навіть за допомогою запрошення фахівців з-за кордону.
"Наразі у області працює два тренери. Ми плануємо залучати білоруського фахівця, якій зараз допомагає у Новояворівську в роботі з дітьми. Звичайно, якщо рухатися уперед, то однозначно потрібно залучати кваліфікованих тренерів", — у свою чергу наголосив директор ХК "Леви" Михайло Чіканцев.
Відкриття хокейних відділень у вишах області навряд чи буде виправдане та ефективне без появи нових хокейних льодових арен. Поки у Львові немає жодної.
"Сподіваємось що міськрада докладе зусиль щоб за державний кошт у Львові, очевидно на Пулюя-Трускавецькій збудувати такий комплекс. Є амбітний проект університету фізичної культури на їхній території, на Черемшини, збудувати таку арену, ну і я сподіваюсь що нам допоможе проект Євробаскет-2015, бо ця арена може бути багатофункціональною", заявила О. Вацеба.


Відео:Джерело: Хокей 
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.02 секунди