Автор: Укрінформ
Дата: 10/12/12 17:45
 
Круглий стіл (Фото: Укрінформ)
Запровадження ліміту на легіонерів і обмеження вікового цензу гравців у Професійній хокейній лізі України (ПХЛ) передчасне.
Про це на засіданні "круглого столу" в Укрінформі заявив голова ради директорів ХК "Беркут" (Київ) Сергій Харовський.
"Ми, як клуб, вважаємо, що пропозиція про запровадження ліміту на легіонерів і обмеження вікового цензу хокеїстів у Професійній хокейній лізі має передчасний і неправильний підхід", - сказав С.Харовський.
За його словами, пропозицію, яка надійшла від президента ХК "Донбас", було розглянуто ХК "Беркут", проте не виходила на офіційний рівень. "Ніхто ще з клубів офіційно з подібною пропозицією в ПХЛ не звертався", - заявив С.Харовський.
Він відзначив, що з лімітом, насамперед, не погодяться батьки юних хокеїстів, адже тоді лігу навряд чи можна буде назвати професійною. "У такому випадку батьки не захочуть віддавати дітей на хокей", - підкреслив С. Харовський.
Крім того, вважає він, новації, що пропонуються, зачіпають інтереси національної збірної, гравці якої не випробовуватимуть належної конкуренції у національній першості. "Ми, як громадяни країни, хочемо, щоб наші команди грали у топ-дивізіонах, розвивалися, росли й вигравали медалі", - відзначив С.Харовський.
Нагадаємо, 24 серпня на офіційному сайті ХК "Донбас" було розміщено пропозицію про запровадження ліміту на вік гравців і кількість легіонерів у ПХЛ. Мова йшла про обмеження з наступного сезону віку гравців чемпіонату 25-а роками, при цьому не менше семи мають бути не старше 21 року. Крім того, не менше 7 хокеїстів з кожної команди мають бути громадянами України.

Відео:Джерело: Укрінформ 
Теги: беркут,  чу
 
1.   Ilya   10/12/12 17:55    

Тут как бы акценты не правильно расставлены. Сейчас в пору не лимиты обсуждать, а вообще судьбу ЧУ. На лицо полная деградация по сравнению с предыдущим сезоном. Спонсоры все испарились, зрителей на матчах практически нет, телетрансляции тоже отсутствуют, сам Загородний где-то затаился, даже и не пытается бурную деятельность изображать, и т.д.


2.   Віктор   11/12/12 11:16    

Це по-українські ! Минуло тобі літ так 35-40 і на роботу тебе вже не дуже хочуть брати. А це ж ПХЛ , це теж робота і тут також віковий ценз хочуть ввести, ось і маємо результат , третя за рейтингом ліга світу, а далі четверта і ігри проти пінгвінів, котрі покажуть наше місце.


3.   realdeal   11/12/12 17:26    

Я так пам'ятаю, Беркут раніше підтримував дану пропозицію?
А тепер, після виборів, котрі Жванія легко виграв, у нього і крила виросли, як у птаха, іменем якої називається його клуб.


Всього : 3, на сторінці: 3

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.017 секунди