Автор: ХК «Леви»
Дата: 15/12/12 09:52
 
О. Руммо та М. Чіканцев (Фото: ЗІК)
Уже в лютому наступного року у Львові повинно розпочатись будівництво хокейної арени. Про це 14 грудня, на прес-конференції повідомив спортивний директор львівської хокейної команди «Леви» Михайло Чіканцев.
За його словами, це державний проект, що здійснюється в рамках Програми розвитку хокею в Україні, і кошти на його реалізацію, відповідно, будуть виділені з Державного бюджету. Очікується, що львівська хокейна арена зможе одночасно вмістити 1,5 тис відвідувачів. Місце під забудову надано на вул. Пулюя.
За словами Михайла Чіканцева, всі шанувальники хокею чекають з нетерпінням на втілення цього проекту і сподіваються, що підготовка до наступного хокейного сезону відбуватиметься на новій арені.

Джерело: ХК «Леви»
 
1.   Віктор   15/12/12 13:34    

А що з проектом , що поблизу "Арена-Львів" ? Чи це тільки проект?


2.   Ilya   15/12/12 14:42    

Так у них все будується тільки на словах. По великій львівській арені я тільки красиві картинки бачив. Та й з сіро-синіми ангарами ще офіційного повідомлення не було, де планують будувати. Останній варіант виглядав як: Слов’янськ, Дніпродзержинськ, Іллічівськ, Кіровоград, Суми. Де тут Львів?


3.   Віктор   15/12/12 22:47    

Для міста , в якому проживає майже мільйон жителів, хочуть побудувати, м"ягко кажучи елітний свинарник,який згодом назвуть палацом спорту.І такі "свинарники" хочуть збудувати по всій Україні.А тоді будуть вимагати щоб кількість глядачів на трибунах, для участі в ЧУ була не меньше 10 тисяч. І де ж тут логіка?


4.   Ilya   16/12/12 10:33    

Нехай хоч щось побудують! У них навіть з сараями за державний кошт виникають труднощі. Про великі палаци за рахунок інвестицій я вже мовчу. Та й що про Львів говорити, якщо у 3-мільонному Києві нічого не побудували крім того, що замість зруйнованої Крижинки. Навіть відремонтувати той нещасний Авангард не в змозі... :(


5.   Massa   17/12/12 14:43    

Может немного не в тему, но скажу: Харовский на круглом столе айспорта говорил, что мол в бюджете все бабло с сараев перебросили на Евробаскет. Не знаю, насколько инфа достоверна, но прозвучала она так. И еще: надеяться, что кто-то из нынешних хозяев ХК возьмется за постройку арены - ноль! По крайней мере, со слов и настроения Харовского - "без господдежки ничего не будет" и "невыгодно и убыточно" - это и следует.


6.   Віктор   17/12/12 14:53    

Я про Київ взагалі мовчу.Такі "сараї" повинні бути в кожному районі столиці, а також збудувати два 20-ти тисячники як на правому так і на лівому березі Києва, а ще в Харкові,Донецьку,Дніпропетровську,Одесі,по одному 20-ти тисячнику, благо грошей у НИХ в достатку,це ми живемо від зарплати до зарплати.


7.   Ilya   17/12/12 14:57    

Посмотрим, вот сегодня Янык подписал бюджет. Значит его скоро обнародуют. По предварительной инфе там должно быть 250 млн. Во всяком случае, на открытии сарая в БЦ Колесников говорил что мы скоро определимся где будут стоить. А послезавтра сарай в Кривом Роге вроде должен открывать сам Азаров. Можно было бы его в лоб спросить. ;)


8.   Віктор   17/12/12 20:22    

Смішні гроші, з яких половина а то і більша їх частина буде використана не за призначенням.А що мішає збудувати універсальний палац спорту, де можна проводити і баскетбол,і футзал,волейбол,гандбол,хокей та інші види? Дай і концерт провести. Але є одне велике але: як з цих грошей хапнути.


9.   Ilya   18/12/12 14:19    

Короче, опасения подтвердились, сегодня опубликован Бюджет-2013. На Укревроинфрапроект перепало чуть больше млд., из которых 200 млн. - Заходи з підготовки та проведення в Україні фінального турніру чемпіонату Європи 2015 року з баскетболу, и 828 млн. 492 тыс. на Виконання боргових зобов'язань за кредитами, залученими під державні гарантії, що використовуються для реалізації завдань та здійснення заходів, передбачених Державною цільовою програмою підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу. Вот и усе... :(

И по свежей инфе Кривой Рог завтра посетит не Азаров, а Колесников. Жаль никто не спросит его что за хня происходит? :/

Хотя опять же, если исходить из того, в каких селах сараи строят, то нисколько не жалко, нах такую программу! X-(


10.   Віктор   18/12/12 15:06    

"Шикарно",оце вткнули.Але бачили очі, що вибирали(фіба-європа),смійтеся ,аж по вилазьте.Шкода,що деякі міста випали зі списку проведення Євробаскету,адже там можна було більше розвинути інфраструктуру(Івано-Франківськ),а палаци до ЄБ-2015,мають презентувати або в кінці цього,або на початку наступного року.Ось тоді і побачимо чи перепаде щось для ХОКЕЮ.


11.   Андрій Ігорович   18/12/12 15:49    

Ну в общем-то уже понятно, что евробаскет опять будет за счёт госбюджета, из плюсов арены под него теоретически многофункциональные, т.е. при желании будет возможность играть не в сараях, а в человеческих условиях.


12.   Віктор   18/12/12 19:33    

Андрій Ігорович!Ваші слова да богу в вуха.А якщо нічого не зміниться,то про великий хокей в цій країні можна буде забути.І будемо дивитися, як шейхи ОАЕ, скуповують і натуралізують канадців,росіян,американців і виграють чемпіонати світу,Азії,олімпійські ігри.Плачте і заздріть,бо ВОНИ ще не всі мають свій банк,а для ЇХ так хочеться.А Харовському не має чого плакатися,"сараї" великих прибутків і не принесуть. Да і чемпіонат не має того рівня щоб приносити прибутки.Ми вже всі побачили як віднеслися до молодіжного чемпіонату в Донецьку.


Всього : 12, на сторінці: 12

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.023 секунди