Автор: Хокей
Дата: 26/12/12 16:16
 
Ю. Загородній (Фото: Хокей)
Чемпіонат Професіональної хокейної ліги відновлює свою роботу. Відповідне рішення було прийняте на засіданні наглядової ради ліги, яке відбулося 26 грудня у Києві.
"На засіданні наглядової ради було прийняте конструктивно-професійне рішення: чемпіонат Професіональної хокейної ліги продовжується. Розмова йшла про те, що кожен клуб має дотримуватися дисципліни в усьому, в тому числі регламенту, "статуту партії". Після обговорення всі питання вирішені", — заявив у коментарі телеканалу "Хокей" генеральний директор ПХЛ Юрій Загородній.
За його словами, 28 грудня вже точно відбудеться матч між "Беркутом" та "Компаньйон-Нафтогазом". Ігри ж, які були раніше скасовані Суддівсько-дисциплінарним комітетом ПХЛ, мають відбутися протягом січня.
"Були деякі фінансові труднощі у виконанні клубами своїх статутних зобов'язань. Сьогодні знайдено конструктивний компроміс щодо того, як кожен клуб буде виконувати свої зобов'язання. Наразі у частині фінансів все вирішено", — пояснив Загородній.
Водночас сьогоднішні матч "Сокол" — "Компаньйон-Нафтогаз" та "Леви" — "Донбас-2" не відбудуться, при чому два останні клуби намагаються знайти вихід із ситуації, пов'язаної з тим, що команда з Донецька вже, перетнувши всю країну, прибула на матч до Новояворівська.
"Ми прийняли політичне рішення, щоб клубу не зараховувати технічну поразку, зараз йдуть переговори між керівництвом "Левів" та "Донбасу", щоб гра відбулася завтра або у інший день. Але якщо у інший день, то за тієї умови, що "Леви" повинні компенсувати "Донбасу" його приїзд, від'їзд та перебування у Новояворівську", — розповів керівник ПХЛ.
Так само у процесі вирішення перебуває і внутрішня проблема самих львівських "Левів". Нагадаємо, що за інформацією ЗМІ, хокеїсти оголосили бойкот у зв'язку із невиплатою їм заробітної плати. Згідно ж з офіційною заявою "Левів", клуб сам відпустив своїх гравців на канікули у зв'язку із невизначеною ситуацією у ПХЛ.
"Сьогодні представник "Левів" Маркіян Лубківський підтвердив, що рішення про розпуск хокеїстів на канікули було дещо поспішним та емоційним. Але нічого страшного немає, хокейний клуб "Леви" продовжує своє існування і продовжує грати у чемпіонаті ПХЛ", — повідомив з цього питання Загородній.
Нагадаємо, що чемпіонат ПХЛ не відновив свою роботу після міжнародної паузи. Суддівсько-дисциплінарний комітет ліги ухвалив рішення про непроведення матчів до 25 грудня у зв'язку із заборгованістю клубів перед лігою. При цьому мірою того, як клуби гасили свою заборгованість, їм дозволяли проводити домашні поєдинки.

Відео:Джерело: Хокей 
Теги: загородній,  чуЗавантажити: Рішення СДК ПХЛ від 27.12.2012
Розмір: 97Кб, завантажений 5 разів
 
1.   Massa   27/12/12 12:07    

Так а где бабло за призовые? Кануло в Лету? Кто-то скажет, выплатят его или нет?


2.   Віктор   27/12/12 12:54    

Обіцянка-цяцянка, а дурневі радість.Обіцяного сім років чекають. А в нашій державі напевно сім разів по сім років чекати потрібно.


3.   Ilya   27/12/12 13:44    

Massa, не задавай риторические вопросы, ты же знаешь на них ответы! Эпицентровские деньги скорее всего давно ушли на благостояние самого Юрия Ивановича и его окружения. А новых разводных (напомню что Эпицентр захватом за левое яйцо тот же Колесников подогнал) ему не предоставили, и не предоставят, а сам он по жизни ничего не умеет!


Всього : 3, на сторінці: 3

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.038 секунди