Автор: УНІАН
Дата: 30/05/07 11:06
 
Прес-конференція А. Брезвіна та В. Третяка (Фото: УНІАН)
30 травня 2007 року відбулася спільна прес-конференція Міністра України у справах сім’ї, молоді та спорту Віктора Коржа, Голови Комітету Державної Думи Російської Федерації з фізичної культури, спорту та у справах молоді, президента федерації хокею Росії Владислава Третяка та Президента федерації хокею України, Голови Державної податкової адміністрації України Анатолія Брезвіна.
“З цього року команда київський “Сокіл” братиме участь у вищій лізі російського хокею», - сказав В.Третяк.
Він зазначив, що планується наступного тижня підписати відповідний договір між федераціями хокею двох країн.
При цьому В.Третяк висловив упевненість, що це сприятливо вплине на розвиток дружніх відносин двох країн, а українському хокею дозволить стати на ступінь вище у світовому хокеї, оскільки російський хокей зараз «на підйомі».
В.Третяк також повідомив, що досягнуті домовленості щодо участі дитячих, юнацьких і молодіжних команд у спільних змаганнях.
У свою чергу, президент Федерації хокею України Анатолій Брезвін відзначив, що участь київського «Сокола» в російському чемпіонаті допоможе українському хокею вийти з кризової ситуації.
Він зазначив, що російські хокейні клуби – найбільш підготовлені порівняно з іншими клубами країн пострадянського простору.
«Було прийнято таке рішення з метою збереження базової команди для національної збірної України», - відзначив А.Брезвін.
За його словами, також є домовленість щодо підготовки тренерських кадрів, методичної підготовки.
Президент Федерації хокею України висловив упевненість, що допомога російських колег сприятиме розвитку українського хокею.
Віктор Корж зазначив, що Міністерство спільно із Федерацією хокею України протягом місяця розпочнуть будівництво спортивних майданчиків для занять льодовими видами спорту в Донецьку, Херсоні, Харкові та Івано-Франківську. І це стане першим кроком до реалізації програми розвитку хокею в Україні.

Джерела: УНІАН, Міністерство України у справах молоді та спорту
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.016 секунди