Автор: Запорізька ОДА
Дата: 24/04/13 12:15
 
О. Пеклушенко в ПС "Юність" (Фото: Запорізька ОДА)
23 квітня голова запорізької облдержадміністрації Олександр Пеклушенко перебував в Києві, де відбулася його робоча зустріч з Прем’єр-міністром України Миколою Азаровим.
Під час розмови очільник регіону поінформував Главу Уряду про поточну ситуацію в промисловості та сільському господарстві, а також порушив ряд болючих для області питань.
Зокрема, обговорювалася ситуація з будівництвом мостових переходів через Дніпро, на зведення яких уже надійшов перший транш у сумі 183 мільйони гривень.
Крім того, за словами голови облдержадміністрації, йшлося про перспективи реконструкції ПС «Юність», який не потрапив до переліку об’єктів, які цього року фінансуватимуться у рамках державної програми «Хокей України».
- На превеликий жаль, у державній програмі дійсно відсутній рядок щодо виділення коштів на реконструкцію запорізького льодового палацу. Разом з тим, з урахуванням своїх попередніх обіцянок жителям Запорізького краю Микола Янович запевнив, що під час внесення змін до Держбюджету на 2013 рік обов’язково буде виділено кошти на реконструкцію ПС «Юність», - додав Олександр Пеклушенко, коментуючи результати своєї робочої поїздки до столиці.

Джерело: Запорізька обласна державна адміністрація 
 
1.   KR   24/04/13 18:17    

Скорее бы они его уже отремонтировали :(


Всього : 1, на сторінці: 1

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.024 секунди