Автор: М.С.Л.
Дата: 28/05/13 13:44
 
Ппідписання меморандуму (Фото: МСЛ)
23 травня 2013 врамках Міжнародного форуму «Партнерство. Інтеграція. Інвестиції» відбулося підписання Меморандуму про партнерство та співробітництво між найбільшим лотерейним оператором України «М.С.Л.» та Київською обласною державною адміністрацією. Підписання меморандуму відбулося в присутності державних чиновників з 25-ти регіонів України, глав міжнародних делегацій, посольств і консульств з 10-ти країн світу, а також керівників підприємств-інвесторів Київської області. Всього при підписанні меморандуму були присутні близько 300 спеціальних гостей.
Меморандум про партнерство та співпрацю був підписаний Головою Київської обласної державної адміністрації Анатолієм Присяжнюком і Генеральним директором компанії «М.С.Л.» Євгеном Власенко. Нагадаємо, що лотерейний оператор «М.С.Л.» реалізує масштабний проект будівництва Палацу зимових видів спорту в місті Богуслав Київської області. Інвестиції в будівництво становлять близько 20 мільйонів гривень.
«Як оператор державних лотерей ми бачимо свою мету не тільки у тому, щоб зростала кількість мільйонерів серед українців, які грають у Лото-Забава, Хто Там і т.д., а й у тому, щоб наші діти росли здоровими і сильними. У цьому наша соціальна місія», - зазначив Генеральний директор «М.С.Л.» Євген Власенко.
У Палаці зимових видів спорту будуть створені умови, як для професійних спортсменів, так і для любителів льодових видів спорту. Новітні технології та сучасне обладнання, яке буде застосовуватися для будівництва Палацу зимових видів спорту, дозволять організовувати у Палаці різного роду спортивні заходи обласного та національного значення. Також на базі Палацу планується створення дитячо-юнацької спортивної школи з зимових видів спорту.

Джерело: М.С.Л. 
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.013 секунди