Автор: ВДЗ
Дата: 13/08/13 11:42
 
Проект тренувальної арени (Мал. Храбро)
Державне Підприємство «Льодові арени» підвело підсумки торгів за предметом «роботи з проектування та будівництва тренувальної бази з баскетболу по вул. Щербицького у м. Дніпродзержинську». Переможцем названо криворізьке ТОВ «Крост», з яким 8 серпня 2013 року й було підписано договір. Вартість робіт становитиме 56 млн. 330 тис. грн. (з ПДВ). Терміном закінчення будівництва тренувальної бази зазначається вересень 2014 року.
Згідно протоколу розкриття пропозицій, конкуренцію «Крост» у тендері складали Товариство з обмеженою відповідальністю «РСІ», м. Донецьк, яке запросило за свої послуги 53 млн. грн. та Приватне акціонерне товариство «Криворізька будівельна компанія», м. Кривий Ріг, з пропозицією 60 млн. 737 тис. 580 грн. (з ПДВ).
Слід зазначити, що минулого тижня були оприлюднені результати державної закупівлі з реконструкції будівлі Універсально-видовищного спортивного палацу «Метеор» у м. Дніпропетровську. Переможцем цього тендеру також стало ТОВ «Крост», а конкуренцію йому складали ТОВ «РСІ» та ПрАТ «Криворізька будівельна компанія».
Нагадаємо, що згідно прийнятого Кабінетом Міністрів України рішення визначено перелік об'єктів до чемпіонату Європи з баскетболу, будівництво та реконструкція яких фінансуються за рахунок бюджетних коштів. Серед інших витрат зазначено, що на проектування та будівництво тренувальної бази у Дніпропетровській області у 2013 році буде спрямовано 14,4 млн грн.

Джерело: Вісник державних закупівель  
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.013 секунди