Автор: ВДЗ
Дата: 19/09/13 12:00
 
Лого КМФХ
ГО «Київська міська федерація хокею» підвела підсумки відкритих торгів на закупівлю послуг з експлуатації спортивних споруд (оренди льодового поля та прилеглих приміщень) для проведення навчально-тренувальних зборів для збірних команд м. Києва та змагань протягом вересня – грудня 2013 року, загальною кількістю 325 годин.
Переможцем закупівлі визначене ТОВ «Ісма Київ». Вартість акцептованої пропозиції дорівнює 520 тис. грн. Договір на надання послуг з оренди льоду підписаний 12 вересня. Єдиним конкурентом ТОВ «Ісма Київ» у тендері було ТОВ «Дивосвіт-Плюс» (директор Тимофєєв С.О.), яке має ліцензію на проведення господарської діяльності з організації та проведення спортивних занять професіоналів та любителів спорту на ковзанці по вулиці Лайоша Гавро, 4-г. Але пропозиція ТОВ «Дивосвіт-Плюс» виявился дорожчою, і становила 536 тис. 250 грн.
ТОВ «Ісма Київ» зареєстровано 15 травня 2012 року за адресою: м. Київ, вул. Червоноармійська, 111/113, квартира 2. Основним видом діяльності зазначено «Ремонт і технічне обслуговування машин і устатковання промислового призначення», серед інших видів діяльності є також «Надання інших допоміжних комерційних послуг» та «Функціювання спортивних споруд». Керівником юридичної зазначено Степанова Андрія Андрійовича.

Джерело: Вісник державних закупівель 
Теги: кмфх 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.066 секунди