Автор: ВДЗ
Дата: 03/12/13 11:48
 
Хокейний світ України
ГО «Київська міська федерація хокею» оголосила про застосування процедури закупівлі в одного учасника. Предметом закупівлі є вироби спортивні (хокейна екіпіровка, ковзани, клюшки хокейні). Джерело фінансування - міський бюджет Києва.
Перелік інвентарю складається з 36 повних комплектів дитячтого хокейного екіпірування для польових гравців (включаючи по 2 ключки на кожного) та 2 комплкекти для воротарів (включаючи по 2 ключки на кожного), а також 180 ключок для дорослих, з яких 126 штук лівосторонніх та 54 правосторонніх.
В обгрунтуванні застосування процедури закупівлі в одного учасника причиною застосування такої процедури зазначено що замовником було двічі відмінено процедуру закупівлі через відсутність достатньої кількості учасників. Київською міською федерацією хокею було двічі (1) (2) проведено процедуру відкритих торгів щодо закупівлі виробів спортивних (хокейна екіпіровка, ковзани, клюшки хокейні) та двічі (1) (2) відкриті торги було відмінено через те, що по кожній процедурі відкритих торгів було отримано по одній пропозиції конкурсних торгів від одного й того ж учасника ТОВ «Хокейний світ України».
Вартість пропозиції ТОВ «Хокейний світ України» становить 296 тис. 793 грн. Ціна пропозиції та ціна пропозиції за одиницю товару вказана з урахуванням податку на додану вартість 20%.
Нагадаємо, що ТОВ «Хокейний світ України» було зареєстровано 8 липня 2008 року за адресою м. Київ, вул. Басейна 7-Б, а засновниками юридичної особи зазнечені «Благодійний фонд сприяння розвитку фізичної культури і спорту «Славутич», «Федерація Хокею України» та Сечина Н.О.

Джерело: Вісник державних закупівель  
1.   Massa   20/12/13 16:35    

Когда читаешь такое, то хочется плеваться...дебильные законы - закупивли, хуивли...в итоге, имеем своего продавца. Кстати, а куда идут эти клюшки, комлпекты? Уже не продаются потом по второму кругу?


2.   Ilya   20/12/13 20:15    

Вопрос конечно интересный! ;) Попробуй у Верникова спросить, может он знает :P
Не знаю где сейчас играет сын Винницкого, но раньше эта экипировка доставлась команде где он играл. Ну или когда О. Довгий в депутаты балотировался то это были "подарки" с барского стола.


Всього : 2, на сторінці: 2

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.014 секунди