Автор: Кіровоградська ОДА
Дата: 19/01/14 11:50
 
Голова Кіровоградської ОДА А. Ніколаєнко (Фото: Кіровоградська ОДА)
До 2015-го року у Кіровограді буде збудовано сучасний спортивний комплекс.
Про це голова обласної державної адміністрації Андрій Ніколаєнко відзначив під час започаткованого "Щорічного стратегічного діалогу" з громадськістю області.
Зокрема, очільник області нагадав, що Президент України одним з пріоритетів діяльності влади визначив необхідність залучення підростаючого покоління до занять фізичною культурою та спортом.
З цією метою, вже найближчим часом розпочнеться робота з проектування та будівництва в обласному центрі сучасного спортивного мультиплексу, розрахованого на 3 тисячі місць. За словами очільника області, спортивний комплекс за своїм рівнем не поступатиметься кращим європейським аналогам.
- Я тільки-но повернувся з Чехії, де подивився мультиплекс, який ми плануємо збудувати у Кіровограді. Повірте, це буде дійсно спортивна окраса. Можу навіть сказати, де хочемо розташувати його – поруч з колишнім ДСТ "Колос", який ми теж не знімаємо із порядку денного. Мультиплекс, "Колос", ігрові поля поруч – вийде гарне спортмістечко, - переконаний Андрій Ніколаєнко.
Відповідаючи на запитання журналіста Інтернет-видання "Гречка" Валерія Лебедя про перспективи спорудження в обласному центрі Льодового палацу для занять зимовими видами спорту, Андрій Ніколаєнко відзначив, що обласна влада зробила усе необхідне для того, щоб було розпочато будівництво цього спортивного комплексу, розрахованого на 500 місць – надано необхідну земельну ділянку під забудову, підготовлено відповідну документацію, проте з незалежних від обласної влади причин, через відсутність фінансування цього проекту, процес будівництва так й не було розпочато.
– Погодьтеся, що на сьогодні будівництво Льодового палацу не є таким актуальним, адже зимові види спорту традиційно не були притаманними для нашої області, але всі знають про нашу баскетбольну команду "Елисавет-баскет", про наших легкоатлетів та про бейсболістів, які займають призові місця на численних всеукраїнських та міжнародних змаганнях. Саме тому ми зосереджуватимемо нашу увагу на подальшій підтримці цих видів спорту, а також продовжуватимемо роботу з будівництва спортивних майданчиків по всій області, відкриватимемо нові спортивні секції, до яких активно залучатимемо молодь.

Джерело: Кіровоградська обласна державна адмiнiстрацiя 
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.019 секунди