Автор: ВДЗ
Дата: 04/02/14 11:48
 
Лого КМФХ
Громадська організація «Київська міська федерація хокею» оголосила про здійснення державної закупівлі за предметом «Послуги, пов'язані з використанням спортивних споруд (оренди льодового поля та прилеглих приміщень)». Тендер відбудеться 6 березня 2014 року в офісі КМФХ за адресою вул. Григорія Сковороди, 1-В. Джерелом фінансування є кошти міського бюджету Києва.
Згідно документації конкурсних торгів протягом квітня та з серпня по грудень 2014 року переможець торгів має забезпечити льодове поле та прилеглі приміщення для проведення навчально-тренувальної роботи збірних команд м.Києва та змагань загальною кількістю 518 годин, у тому числі: у квітні - 32 години, серпні - 78 годин, у вересні - 98 годин, у жовтні - 136 годин, листопаді - по 156 годин, та 18 годин у грудні.
Льодове поле має бути розміром від 56х26м, відповідати нормам та правилам для гри в хокей, та мати чітку розмітку. Також має бути у наявності табло. Роздягальні для гравців мають бути достатньої площі для розміщення офіційних представників команди і гравців, їх спорядження, устаткована лавками, туалетом і душем із гарячою водою. Роздягальня для суддів також має бути достатньої площі для розміщення головного судді, суддівської бригади та обладнана туалетом і душем із гарячою водою.
Освітлення має бути згідно чинного законодавства, норм та правил гри у хокей. Також обов'язкова наявність на арені медичного працівника та льодовідновлювальної машини.
Слід зазначити, що минулого року Київська міська федерація хокею проводила два аналогічних тендера з оренди льодового поля та прилеглих приміщень. У вересні 2013 року КМФХ орендувала 325 годин у ТОВ «Ісма Київ», яке за це отримало 520 тис. грн.. У грудні 2013 року закупівля була відмінена у зв'язку з тим що у ТОВ «Ісма Київ» не виявилось конкурентів.

Джерело: Вісник державних закупівель 
Теги: кмфх 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.008 секунди