Автор: Микола Несенюк
Дата: 03/06/14 15:22
 
Графік реконструкції ПС Дружба (Фото: ХК Донбас)
Після грабежу й підпалутерористами донецького палацу спорту "Дружба" на сайті хокейного клубу "Донбас" з'явився "графік робіт" із відновлення арени. За цим графіком, роботи розпочалися ледь не за кілька годин після того, як "озброєні люди" залишили приміщення, поцупивши звідти все, що становило хоч яку цінність і що можна було винести.

Можливості спостерігати за реставрацією "Дружби" ­он-лайн немає. Та щось підказує, що донеччанам нині не до хокею. Навіщо ж тоді керівникам "Донбасу" той "графік"? Навіщо обіцяти "завершити всі роботи до 25 серпня і відкрити оновлену арену 31 серпня на День шахтаря"?

Як на мене, недавнім "господарям Донбасу", які зараз переховуються подалі від своїх колишніх "володінь", поки що не вдається поєднати свій уявний світ із реальним. Тим, у якому Донецьком марширують бандити, дивлячись, що б іще розграбувати й підпалити. Невже не зрозуміло, що спочатку слід відновити в місті нормальну владу, а потім відновлювати зруйноване терористами? Без першого не буде другого. Чи, може, "власники Донбасу" знають щось таке, чого не знаємо ми?

Нічого вони не знають. Інакше не потурали би бандитам, які тепер повернули зброю, що їм роздали, проти них же. Інакше планували б відкриття відновленої хокейної арени на День Незалежності, а не на День шахтаря. Замість цього вони сподіваються відсидітися, аби стати потім на бік переможців.

Не вийде. Не буде в Донецьку нормального Дня шахтаря без нормального Дня Незалежності. Лише після того, як над Донбасом знову вільно підніметься прапор України, матимемо там нормальний хокей, а також футбол, баскетбол і все інше. Тому власникам донецького хокейного клубу варто було спочатку скласти графік допомоги владі в очищенні міста від терористів, а потім уже — графік реконструкції палацу спорту. Інакше там у будь-який момент може запалати що завгодно.

Микола Несенюк (Gazeta.ua, 03.06.2014)
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.016 секунди