Автор: ФХУ
Дата: 15/08/14 16:56
 
Лого ФХУ
Після консультацій зі спеціалістами Міжнародної федерації хокею, а також керівниками національних асоціацій Італії, Казахстану, Японії, Угорщини та Польщі виконавчий комітет Федерації хокею України прийняв рішення щодо відкликання заявки України на організацію та проведення чемпіонату світу з хокею 2015 року.
«Нажаль, ми не можемо бути повністю захищеними від того, що політичне напруження в країні не стане на заваді для іноземних гостей та вболівальників, які захочуть відвідати свято хокею у Донецьку. Для нас є пріоритетом, щоб разом з МФХ, а також нашими колегами із Італії, Казахстану, Японії, Угорщини та Польщі в існуючих умовах було знайдене правильне рішення, яке б задовольнило всіх – від учасників та комерційних партнерів змагання до рядових вболівальників. Для цього ми робимо перший крок і заявляємо про відкликання наших попередніх обов’язків щодо організації чемпіонату в Україні», – повідомив Анатолій Брезвін.
Відповідне звернення було надіслано в офіс Міжнародної федерації хокею. Остаточне рішення щодо проведення чемпіонату буде прийнято на піврічному Конгресі МФХ.

Джерело: Федерація хокею України

Відео по темі:
 Завантажити: Letter from A. Brezvin to R. Fasel 15.08.2014
Розмір: 265Кб, завантажений 1 раз
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.028 секунди