Автор: Херсонська ОДА
Дата: 18/10/14 18:06
 
Відкриття «Фаворит Арени» (Фото: Херсонська ОДА)
18 жовтня відбулась урочиста церемонія відкриття льодового палацу «Фаворит - Арена», який знаходиться за адресою вул. 49-й Гвардійської дивізії, 26. Діти, які тренуються у палаці, на святі продемонстрували глядачам свої спортивні досягнення - молоді фігуристи та хокеїсти представили справжнє спортивне шоу.

Привітав юних спортсменів та вручив «ключ» від льодового комплексу керівник апарату обласної державної адміністрації Володимир Клюцевський.

«В Україні існує лише чотири (?) подібні ковзанки, побудовані за рахунок державного бюджету, і мені дуже приємно, що ми змогли зберегти цю ковзанку для дітей. Ми не продали її, а передали в обласну державну власність, і за рахунок обласного бюджету тут будуть проводитися спортивні змагання, сотні дітей зможуть займатися фігурним катанням, хокеєм. Це дозволить виховувати молоде покоління більш здоровим та сильним», – сказав Володимир Клюцевський.

Слід зазначити, що льодовий палац, який є одним з кращих льодових споруд в країні, відродився за сприяння обласної державної адміністрації. Адже, саме з ініціативи облдержадміністрації цей об'єкт рішенням сесії обласної ради прийнятий з державної власності в комунальну і переданий на баланс комплексної дитячо-юнацькій школі Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації.

Довідка. Відділення фігурного катання на ковзанах в Херсоні почало свій розвиток в спортивній школі зимових видів спорту в 2009 році. Зараз фігурне катання культивується в комплексній дитячо-юнацькій спортивній школі Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації.

Вихованці школи неодноразово брали участь, як у всеукраїнських змаганнях, так і в міжнародних турнірах. Величезна кількість кубків та медалей з різних змагань зібрано в колекції наших спортсменів.

Хокей зародився в Херсоні в 1995 році і почав свій розвиток на відкритому катку. А вже в 1998 році чемпіонати міста Херсона стали проводиться на більш високому рівні - на штучному льоду комплексу «Дніпро - хокей».

На основі кількох колективів був створений хокейний клуб «Дніпро», а через кілька років з'явилася і дитяча команда, яка з часом додала до своєї назви горде ім'я «Спартак».

Юні херсонські хокеїсти завоювали багато нагород в чемпіонатах України. Але найуспішнішим був сезон 2011-2012 років, коли хокеїсти Херсонській спортивної школи «Дніпро», вперше за 10 років стали переможцями першості України.

Херсонська обласна державна адміністрація, 18.10.2014
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.016 секунди