Автор: Укрінформ
Дата: 04/12/14 17:21
 
Прес-конференція керівництва ПрАТ «АТЕК» (Фото: Укрінформ)
1 грудня відбулася прес-конференція: «Про реальний стан справ на одному з найстаріших підприємств м.Києва «Червоний Екскаватор» (нині ПрАТ «АТЕК»), щодо перешкоджання відновленню його платоспроможності, щодо перспектив спорткомплексу «АТЕК», а також щодо допомоги збройним силам України за рахунок промислових потужностей ПрАТ з метою виготовлення та відновлення бойової техніки».

Керуючий санацією "АТЕК": підприємству завдано збитків на 20 млн грн

Особи, які заволоділи основним пакетом акцій одного з найстаріших підприємств Києва "Червоний Екскаватор" (нині ПрАТ "АТЕК"), завдали підприємству збитків на 20 млн грн.
Про це заявив на прес-конференції в Укрінформі керуючий санацією збанкрутілого підприємства Віктор Микитьон.

"Мною, як керівником санації, проводяться заходи щодо інвентаризації даного підприємства. Інформація, яка на сьогоднішній день надходить від інвентаризаційної комісії, говорить про те, що підприємству завдано збитків на понад 20 млн грн", - сказав він.

За словами Микитьона, після призначення його керуючим санацією йому було відмовлено у допуску на територію підприємства невідомими молодими людьми спортивної зовнішності. У подальшому він зайшов на "АТЕК" з допомогою МВС і першим наказом заборонив вивозити та відчужувати матеріальні активи підприємства.

"Надходила інформація від небайдужих працівників та "Автомайдану", що люди, які, на мою думку, в незаконний спосіб отримали контроль над підприємством, вивозять обладнання, ріжуть його на металобрухт, привласнюючи собі кошти - це у той час, коли підприємство не отримує жодної копійки, що унеможливлює відновлення його платоспроможності", - сказав він.

Крадіжки відбувалися у великих обсягах. За словами Микитьона, правоохоронцями затримані вантажні автомобілі, які вивозили майно підприємства. Зокрема, у Білій Церкві затримано авто зі станками. Повністю вирізаний на "АТЕК" і гальванічний цех.

Микитьон повідомив, що "люди, які отримали контроль над підприємством", використовували спорткомплекс, який був на балансі "АТЕК", без юридичного оформлення, а кошти за його використання не надходили на підприємство.

Після завершення роботи комісії буде проаналізовано стан справ на підприємстві, і ця інформація буде передана Комітету кредиторів, куди входять податкові органи та Пенсійний фонд. Кожен місяць збанкрутіле підприємство не сплачує близько 600 тис. грн. прямих податків в бюджет України.
Як стверджує Микитьон, вже відновлено роботу спорткомплексу, послуги якого надаватимуться без фірм-посердників, а виручені кошти йтимуть на оплату зарплат співробітників (близько 100 осіб) та на закриття процедури банкрутства.

В планах є використання двох (з понад 20) робочих цехів підприємства для допомоги Збройним Силам за рахунок промислових потужностей ПрАТ з метою виготовлення бойової техніки. За словами Микитьона, технічно ці цехи можуть запрацювати "хоч завтра", але необхідне фінансування робіт.

Відео:Укрінформ, 01.12.2014
Теги: атек
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.018 секунди