Автор: Микола Петров
Дата: 08/12/14 13:35
 
Святкування 5-річчя Льодової арени у Новояворівську (Фото: Галичина спортивна)
П’ятиріччя від дня створення хокейного клубу «Галицькі леви» та відкриття Льодового палацу в місті Новояворівську ознаменувало в суботу, 6 грудня, спортивне свято міжнародного рівня, родзинкою якого стали показовий виступ юних фігуристів та хокейний матч «левенят» з відомою польською командою.

Учасників події привітали голова Федерації хокею Львівщини Микола Романюк, тренер «Галицьких левів» Михайло Чіканцев, професор, член-кореспондент Української академії наук, почесний працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти України Оксана Вацеба, тренер з фігурного катання, майстер спорту зі спортивних танців на льоду, хореограф-постановник Сюзана Хачатрян.

У заході взяли участь, зокрема, голова Яворівської районної ради Іван Карпа, перший заступник голови Яворівської РДА Роман Кураш, міський голова Новояворівська Василь Муравель, рідні й друзі юних хокеїстів та фігуристів. А переможниця престижних дитячих мистецьких конкурсів не лише в Україні, а й за кордоном Марта Рак подарувала присутнім чудову пісню.

У програмі спортивного свята на Льодовій арені в місті Новояворівську були показові виступи юних фігуристів – вихованців ДЮСШ м. Яворова; перший матч відкритого регулярного чемпіонату Польщі серед юнацьких хокейних команд: ХК «Галицькі Леви» (м. Новояворівськ, Україна) – KTHKM «Krynica» (м. Криниця – Здруй, Польща), який завершився перемогою господарів.

Крижана арена Льодового палацу, що в місті Новояворівську, була усіяна букетами живих квітів та м’якими іграшками. Так трибуни відреагували на презентацію виступів юних фігуристів.

Голова Федерації хокею Львівщини Микола Романюк зазначив, що за п’ять років ХК «Галицькі леви» позитивно заявив про себе не лише в Україні, а й у Європі. Тепер Льодовий палац в Новояворівську стає центром Галичини не лише з хокею, а й фігурного катання. А тренер Сюзана Хачтрян є не лише сама відомою спортсменкою, але й добрим наставником молоді.

«Фігурне катання не тільки розвиває грацію, пластичність, сприяє формуванню красивої, гармонійної фігури, але й зміцнює здоров’я дітей. А це – основна мета цієї студії, куди приходять навіть малюки», – поділився з журналістом Микола Романюк.

Нагадаємо, що критий Льодовий палац на 600 місць діє у Новояворівську з листопада 2009 року. Аналогів йому, наразі, у Львівській області немає. Льодова арена відкрита для всіх охочих: тут відбуваються уроки фізкультури для учнів шкіл з Яворова, Краківця, навколишніх сіл. Приїжджають також діти зі Львова. Дітям-сиротам безкоштовно видають ковзани.

Микола Петров (Яворівська Районна Державна Адміністрація, 08.12.2014)
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.021 секунди