Автор: Урядовий портал
Дата: 19/05/15 15:13
 
Засідання Кабінету Міністрів України 14.05.2015 (Фото: КМУ)
Уряд на своєму засіданні 14 травня 2015 року вніс зміни до Постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2006 року №30 "Про затвердження Порядку надання закладу фізичної культури і спорту статусу бази олімпійської, паралімпійської та дефлімпійської підготовки і переліку закладів, яким надано такий статус". Поміж іншого у перелік баз олімпійської підготовки було повернуто державне підприємство "Центральна учбово-тренувальна база по ковзанярському спорту "Льодовий стадіон", була вилучена позиція: Підприємство дитячо-юнацький учбово-спортивний центр профспілок м. Києва "Авангард", та замість неї включено Державне підприємство "Спортивний комплекс "Авангард".
ДП "Льодовий стадіон" було повернуто до переліку у зв'язку з тим, що Кабмін 3 вересня виключив його з підпорядкування ДП "Об'єднання спортивно-господарських споруд". ДП СК "Авангард" внесено до переліку баз олімпійської підготовки у зв'язку з рішенням Господарського суду м. Києва від 17 березня 2014 року у справі № 910/993/14 та та розпорядженням Кабінету Міністрів України від 3 вересня 2014 року № 789 "Про віднесення будівлі льодового палацу у м. Києві до сфери управління Міністерства молоді та спорту".
Нагадаємо, що спорткомлекс "Авангард" було побудовано за рахунок коштів резервного фонду Ради Міністрів Української РСР, льодовий палац спорткомплексу було прийнято у експлуатацію 29 грудня 1981 року, після чого він знаходився в управлінні Київськоі міської ради профспілок. 29 листопада 2010 року Кабінет Міністрів України своєю постановою виділив 15 млн. грн. на поліпшення технічного стану ДЮУСЦП "Авангард", у грудні 2010 року було придбано обладнання у ТОВ "WM-Україна" за процедурою закупівлі у одного учасника, у 2011 році за аналогічною процедурою, також у ТОВ "WM-Україна", було замовлено реконструкцію будівлі льодового палацу ДЮУСЦП "Авангард" вартістю 20 млн. грн., але будівельні роботи не були завершені. У листопаді 2013 року Мінмолодьспорту звернулося до Генеральної прокуратури з проханням витребувати з незаконного володіння ДЮУСЦП "Авангард" будівлю льодового палацу, та визнати право власності за державою. 17 березня 2014 року Господарський суд Києва задовольнив позов першого заступника прокурора міста Києва та повернув спорткомплекс "Авангард" у власність держави. 3 вересня 2014 року Кабінет Міністрів України підпорядкував льодовий палац спорткомплексу "Авангард" Мінмолодьспорту.
17 вересня 2014 року Наказом Мінмолодьспорту було створено Державне підприємство "Спортивний комплекс "Авангард". Згідно цього наказу, виконання обов'язків директора ДП СК "Авангард", до призначення керівника в установленому порядку, було покладено на Завальнюка В.Д. та доручено Завальнюку В.Д. провести державну реєстрацію підприємства. 19 вересня 2014 року відділом державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців Шевченківського району реєстраційної служби Головного управління юстиції у місті Києві було здійснено реєстрацію даного підприємства. Згідно інформації Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців з 5 травня 2015 року функції виконуючого обов'язки директора покладено на Симчука Костянтина Миколайовича.

Джерело: Урядовий портал  
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.026 секунди