Автор: ВДЗ
Дата: 14/08/15 07:41
 
Головне управління у справах сім’ї, молоді та спорту КМДА
Централізована бухгалтерія дитячо-юнацьких спортивних шкіл Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міської держадміністрації оголосила про здійснення державної закупівлі на спортивно-оздоровчі послуги льодового поля та прилеглих приміщень для Дитячо-юнацької спортивної школи «Крижинка». Джерелом фінансування є кошти місцевого бюджету Києва. Тендер відбудеться 14 вересня 2015 року. Очікувана вартість закупівлі становить 205 тис. 500 грн.
Згідно документації конкурсних торгів переможець торгів має надати протягом вересня-грудня 2015 року Льодову арену для проведення навчально - тренувальних занять, участі у Чемпіонаті України, Першості міста Києва, та міжнародних турнірах з хокею з шайбою різних рівнів. Період часу щодо навчально – тренувального та змагального процесу враховуючи навчання дітей у загальноосвітніх навчальних закладах міста Києва, Вищих навчальних закладах міста Києва, та регламент проведення змагань Федерації хокею України, Федерації хокею міста Києва, загальною кількістю 137 годин. За умовами закупівлі потрібно забезпечити оренду льоду у понеділок-суботу переважно з 13:00 до 19:00, а у неділю з 9:00 до 14:00.
Згідно умов конкурсних торгів льодовий майданчик має бути площею не менше 26 х 56 м², який повинен бути обладнаний комплектом хокейних воріт, бортами відповідного стандарту, табло, льодовідновлювальною машиною та мати чітку розмітку для гри «хокей з шайбою». Освітлення має бути згідно чинного законодавства (не менше 300 лк). В прилеглих приміщеннях повинні міститися душові, роздягальні, медпункт та ін.
Зазначимо, що поточного року Централізована бухгалтерія дитячо-юнацьких спортивних шкіл КМДА вже проводила закупівлю з оренди льоду для потреб ДЮСШ «Крижинка» на період з вересня по грудень 2015 року, загальною кількістю 337 годин. Переможцем торгів визначене ТОВ «Дивосвіт-Плюс», з яким 10 липня 2015 року й було підписано договори на надання послуг. Інформації про скасування результатів минулого тендеру чи визняння їх недійсними наразі не оприлюднено.

Джерело: Вісник державних закупівель 
Теги: кмда,  крижинка 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.028 секунди