Автор: Мінмолодьспорт
Дата: 13/01/16 17:27
 
Лід у Палаці спорту існує (Фото: Мінмолодьспорт)
ДП "Палац спорту" виступає з офіційною заявою про те, що інформація про розтоплення льодової арени є надуманою та не відповідає дійсності.
"Якщо б журналісти звернулися за коментарями до ДП «Палац спорту», вони б отримали інформацію, що найближча гра хокею з шайбою була запланована та відбудеться 20 січня 2016 року", - говориться в заяві.
Палац спорту – це єдиний, сучасний багатофункціональний майданчик, в наявності якого є спеціальне термопокриттям, яке дозволяє переходити з одного заходу на інший, з режиму льодової арени в режим баскетбольного, гандбольного майданчика, концертного залу, тощо, проводити на арені будь-які змагання, як з хокею, баскетболу, гандболу, боксу, боротьби, художньої та спортивної гімнастики, тощо, так й розважальні заходи – концерти, творчі вечори.
Звертаємо увагу, що з 02 по 05 січня 2016 року було проведено ряд льодових шоу, а саме вистави «Лускунчик» у виконанні «Льодового шоу Дмитра Дмитренка», на яких повноцінно експлуатувалася льодова арена Палацу спорту.
7 січня відбувся матч Кваліфікації на Чемпіонат світу з гандболу, а 8 та 9 січня баскетбольні матчі Чемпіонату України. В ці дні льодова арена була законсервована, накрита, як зазначалося вище, спеціальним термопокриттям, що дозволило без розморожування льодової арени провести відповідні спортивні заходи. Завдяки спеціальному термопокриттю, температурні режими на арені та в залі для глядачів, під час проведення змагань, відповідають міжнародним стандартам, передбаченим для певного виду спорту.
У вересні 2015 року керівництво Міністерства молоді та спорту ініціювало і сприяло відкриттю льодової арени, щоб один з найяскравіших видів спорту - хокей, повернувся до Києва і Чемпіонат України відбувся. При цьому, приділяючи увага й іншим видам спорту.
Щоб переконатися у незмінності намірів, запрошуємо киян та журналістів 20 січня 2016 року на матчі Чемпіонату України з хокею, які відбудуться на льодовій арені Палацу спорту! Додатково повідомляємо, що навчально-тренувальний збір українських хокеїстів також, відповідно до графіку, буде відбуватися у Палаці спорту.

Джерело: Мiнiстерство молоді та спорту України

Відео по темі:
 
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.016 секунди