Автор: ВДЗ
Дата: 09/06/16 12:02
 
Лого ХШ Київ (Мал.: ХШ Київ)
Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Школа спорту» здійснила закупівлю на послуги пов'язані з використанням спортивних споруд, а саме оренди льодового поля для занять хокеєм з шайбою.
Переможцем торгів визначене ТОВ «Дивосвіт-Плюс». Вартість акцептованої пропозиції становить 667 тис. 950 грн. Таким чином година оренди льоду коштуватиме 2190 грн. Договор на надання послуг підписаний 6 червня.
Згідно протоколу розкриття пропозицій, відкорегованого протоколом виправлення помилок, єдиним конкурентом ТОВ «Дивосвіт-Плюс» було ТОВ Спортивний клуб «Олімп», з пропозицією 686 тис. 250 грн. (без ПДВ).
Згідно інформації Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців ТОВ «Дивосвіт-Плюс» має адресу м. Київ, вул. Лайоша Гавро, 4-г. Співзасновниками ТОВ «Дивосвіт-Плюс» є Тимофєєв С.О. з часткою внеску до статутного фонду 1 млн. 43 тис. грн., кіпрська компанія Бенефісіал Інвестментс Лімітед (Beneficial Investments Limited), м. Нікосія, з часткою 3 млн. 629 тис. 640 грн. та Бєлоцька А.О. з часткою у статутному фонді 5 млн. 757 тис. 360 грн.
Нагадаємо, що у травні цього року ТОВ «Дивосвіт-Плюс» стало переможцем торгів з оренди льоду для ДЮСШ «Крижинка», а його єдиним конкурентом було те ж саме ТОВ Спортивний клуб «Олімп».
Слід також зазначити, що Сергій Тимофєєв з квітня 2015 року очолює Громадську раду при Міністерстві молоді та спорту України. У 2013-2014 роках С. Тимофєєв входив до громадської ради при КМДА.

Джерело: Вісник державних закупівель 
Теги: київ,  тимофєєв 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.029 секунди