Автор: Prozorro
Дата: 17/02/17 14:10
 
Лого ФСТ «Динамо»
Комплексна Дитячо-юнацька спортивна школа Київської обласної організації ФСТ «Динамо» України оголосила про застосування переговорної процедури закупівлі на послуги пов'язані з використанням спортивних споруд, а саме спортивно-оздоровчі послуги льодового поля протягом березня-липня 2017 року.
Учасником переговорної процедури є ТОВ «Лото-Інвест» з пропозицією 1 млн. 299 тис. 200 грн. Згідно обгрунтування застосування переговорної процедури, така процедура застосовується замовником як виняток у разі відсутності конкуренції. Визначившись щодо наявних спортивних споруд на території Богуславського району, вимогам, необхідним для проведення навчально-тренувального процесу та розкладу занять відповідає льодова арена ТОВ «Лото–Інвест» яке є власником Універсального навчально-тренувального центру «Льодограй». Дане підтверджується листом від Богуславської РДА Київської обл. №07.2-35/503 від 15 лютого 2017 року та листом від Виконкому Богуславської міськради №254 від 10 лютого 2017 року, в яких зазначено, що УНТЦ «Льодограй» є єдиною спортивною спорудою на території Богуславського району, де можливе проведення тренувань з хокею з шайбою та фігурного катання на ковзанах.
Нагадаємо, що у липні минулого року ФСТ «Динамо» орендувало у ТОВ «Лото-Інвест» 832 академічні години загальною вартістю 998 тис. 400 грн..
Зазначимо, що згідно інформації Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань ТОВ «Лото-Інвест» було зареєстровано у серпні 2013 року. Статутний фонд товариства становить 18 млн. 500 тис. грн. Співзасновниками ТОВ «Лото-Інвест» стали Сизенко Юрій Павлович з часткою внеску до статутного фонду 1 (одна) грн. та Товариство з обмеженою відповідальністю «М.С.Л.» з часткою 18 млн. 499 тис. 999 грн.. Кінцевим бенефіціарним власником вказаний громадянин Кіпру Маркос Шіапаніс. У свою чергу, засновниками ТОВ «М.С.Л.» зазначені: Залізняк І.М., Гетманцев Д.О. та «Еволот Лімітед» («Evolot Limited»), м. Нікосія, Кіпр. Посаду директора ТОВ «Лото-Інвест» з серпня 2014 року обіймає Штефан І.П.

Джерело: Prozorro 
Теги: богуслав 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.01 секунди