Автор: Prozorro
Дата: 10/03/17 17:28
 
Дворец спорта (Фото: artemco)
Державне підприємство «Спортивний Комплекс «Атлет» провело низку закупівель для потреб Палацу спорту в рамках підготовки до проведення чемпіонату світу з хокею 2017 року у дивізіоні ІА. Зокрема, у ТОВ «Спорт Маркетинг Груп» були закуплені Біла фарба для льоду (матеріал Jet Ice Super white 3000) вартістю 88 тис. 788 грн. та Комплект для розмітки хокейної площадки вартістю 15 тис. 498 грн.. Разом з цим у ЧП НПФ «Імекс Хімгрупп» за 43 тис. 560 грн. придбано 42% Розчин етиленгліколю, у ТОВ «Санмей Україна» за 16 тис. 800 грн. - фреон, у ТОВ «Компанія «Етна-Трейд» Електричний привод Belimo вартістю 37 тис. 700 грн. ...
Крім цього, за предметом Хокейна сітка для воріт всі 4 пропозиції були відхилені, та оголошено нову закупівлю. У повторному тендері 10 березня взяти участь виявило бажання тільки ТОВ «Спорт Маркетинг Груп» з пропозицією 15 тис. 300 грн.. ТОВ СМГ негайно було визначено переможцем, незважаючи на те, що у технічних вимогах наданої пропозиції, помилково предметом закупівлі вказано: «Комплект для розмітки хокейної площадки».
Також ДП «СК «Атлет», 2 березня, провело аукціон щодо закупівлі Монолітного прозорого полікарбонату (бортове скло), де найвигіднішу пропозицію (119 тис. 499 грн.) надало ТОВ «Айронтрейд», але ця пропозиція досі не розглянута.
Раніше ДП «СК «Атлет» підписало договір з ПрАТ «Гіпроцивільпромбуд» на проектні роботи за предметом «Капітальний ремонт окремих інженерних систем та приміщень за адресою м. Київ, Спортивна площа, 1, в тому числі згідно регламенту МФХ для проведення ЧС-2017 з хокею». Ціна договору склала 249 тис. 500 грн. Також укладено договір з ТОВ «Кеан Граніт» на Ремонт з покриття фемів (бруківка) майданчика службового входу будівлі Палацу спорту на суму 199 тис. 510 грн. 79 коп.

Зазначимо, що згідно інфрмації Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань станом на момент оголошення закупівель засновниками ТОВ «Спорт Маркетинг Груп» були Бінківська Т.А. та Пристромко О.О. з внеском до статутного фонду по 1500 грн. кожен. Наразі співвласником ТОВ разом з Тетяною Бінківською зазначена Ольга Шляхова, яка з липня 2015 року є керівником Товариства. Зауважимо, що основним видом діяльності організації є надання послуг Рекламного агентства. Також, згідно статуту товариства, затверженого у 2015 році, ТОВ СМГ займалось: наданням інформаційних та консалтингових послуг, торгово-посередницькою діяльністю, надянням в найом нерухомості, й т.і.
Нагадаємо, що Олександр Пристромко був співзасновником та займав посаду керівника ГО «Хокейна Екстра ліга». За результатами своєї діяльності ХЕЛ заборгувала ДП «Палац Спорту» близько 4 млн. грн.

Нагадаємо також, що згідно наказів Мінмолодьспорту №537 від 27.02.2015 та №2448 від 17.06.2016 Державне підприємство «Палац Спорту» реорганізоване шляхом приєднання до ДП «СК «Атлет». ДП «СК «Атлет» є правонаступником всіх прав та обов'язків ДП «Палац Спорту». У січні 2017 року Мінмолодьспорту подало на розгляд Верховної Ради проект Закону «Про внесення змін до закону «Про публічні закупівлі», згідно якого ДП «СК «Атлет» може застосовути переговорну процедуру закупівлі товарів, робіт і послуг, необхідних для забезпечення підготовки та проведення в Україні чемпіонату світу з хокею з шайбою серед чоловіків у 2017 році, але цей законопроект досі не було внесено до порядку денного.

Джерело: Prozorro  
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.014 секунди