Автор: Prozorro
Дата: 25/03/17 16:00
 
Лого UΛ:Перший
Публічне акціонерне товариство «Національна суспільна телерадіокомпанія України» оголосило про застосування переговорної процедури закупівлі за предметом: «надання ліцензії на Медіаправа замовнику для трансляції Чемпіонату світу 2017 ІІХФ з хокею Дивізіону І, Групи «А» (Київ, Україна, 22-28 квітня 2017), Чемпіонату світу 2017 ІІХФ з хокею (м. Кельн, Німеччина та м. Париж, Франція, 5-21 травня 2017) спільно Змагання на території України». Вартість закупівлі становить 20 тис. EUR
В обґрунтуванні застосування переговорної процедури закупівлі зазначено наступне: «В змаганнях братимуть участь понад 200 учасників з країн, а саме: Угорщини, Австрії, Польщі, Казахстану, Південної Кореї, України. За прогнозами фахівців, матчі чемпіонату світу, що відбудеться в м. Києві відвідають близько 50 тисяч уболівальників, у тому числі приблизно 3 тисячі фанів із зарубіжних країн.
Трансляція змагань в Україні є унікальною для ПАТ «НСТУ», що надає можливість задовольнити потреби українських глядачів (уболівальників), а саме можливість долучитись до перегляду змагань міжнародного рівня за участі національною збірної України з хокею.
Головною метою діяльності ПАТ «НСТУ» є задоволення інформаційних та культурних потреб суспільства, в тому числі висвітлення спортивних подій як національного так і міжнародного рівня.
Власником світових виключних медіа-прав на Чемпіонат світу з із хокею з шайбою 2017 року та Чемпіонат світу з хокею із шайбою 2017 року у Дивізіоні 1, Групи А і В, є компанія Orange Invest Corporation, підтвердженням цього є офіційний лист організатора Змагань - Infront Sports & Media AG від 14 березня 2017 р.
Таким чином, Orange Invest Corporation є єдиною уповноваженою юридичною особою, що може надавати медіа- права на трансляцію Змагань будь-яким третім особам на території всіх країн світу, в тому числі і на території України.»

Нагадаємо, що на початку лютого Віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко провів нараду, на якій обговорювались питання міжвідомчої взаємодії для забезпечення телевізійних трансляцій на UΛ:Перший важливих спортивних подій, які цьогоріч відбудуться в Україні, зокрема Чемпіонату світу з хокею-2017 і Чемпіонату Європи зі стрибків у воду.

Джерело: Prozorro 
Теги: телеканал 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.011 секунди