Автор: Полтавська ОДА
Дата: 19/04/17 18:05
 
Голова Полтавської ОДА Валерій Головко (Фото: Полтавська ОДА)
Голова Полтавської ОДА Валерій Головко прокоментував можливе будівництво Льодового палацу на території Прирічкового парку у Полтаві.

Нагадаємо, Льодовий палац — ініціатива Федерації хокею Полтавської області, керівником якої є Валерій Головко. Інвестор готовий вкласти кошти в проектну документацію і обговорити це питання з громадськістю.

Громадські активісти проти цієї ініціативи. За їхніми словами, ця прибережна зона є рекреаційною і виникає багато сумнівів з приводу доцільності зведення Льодового палацу саме на території найбільшої зеленої зони в місті. Представники громадськості побоюються, що невдовзі буде забудована вся набережна. А потім — зміна цільового призначення або категорії землі.

Валерій Головко пояснює, що наразі міська влада Полтави дала дозвіл лише на розробку детальних планів територій:

— Зараз виконавці подивляться, чи є там екологічні та інші порушення.

Також голова Полтавської ОДА наголошує, що не передбачає у майбутньому зміни цільового призначення цієї землі:

— Нам говорять, що завтра там побудують торговий центр і кіоски. Земля виділятиметься на громадську організацію «Федерація хокею України», яка не займається комерційною діяльністю. Гроші на будівництво заходитимуть саме через Федерацію.

Головко зазначає, що якщо громадськість буде проти цього будівництва, то його не буде:

— Полтава має визначитися, чи потрібен їй Льодовий палац. Я не хочу, щоб це питання переходило у політичну площину. Це зараз перш за все питання благоустрою територій. Якщо на ділянці, на якій має проходити будівництво, буде «червона лінія» і це означатиме, що воно порушує норми чинного законодавства, то палацу там не буде.

Крім того, голова Федерації хокею у Полтавській області говорить, що це — важливий для міста інфраструктурний об’єкт:

— Це можливість проводити дозвілля для тисяч полтавців та їхніх дітей. Там діятимуть спортивні секції з хокею, фігурного катання. Льодовий палац також передбачає оздоблення території навколо. Це і доріжки, і клумби. Проте якщо громада Полтави вважає, що це — недоцільно, то ми відмовимося від цієї ідеї.

Підсумовуючи сказане, Валерій Головко каже, що 3,5 млн доларів на будівництво Льодового палацу — прямі інвестиції, які надійдуть до Полтави.

— Всі про інвестиції говорять, але мало хто їх дійсно залучає.

Полтавська обласна державна адміністрація, 19.04.2017
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.01 секунди