Автор: КМДА
Дата: 20/04/17 21:49
 
В. Кличко відкриває «Хокейне містечко» (Фото: КМДА)
Київський міський голова Віталій Кличко відкрив Хокейне містечко на Спортивній площі у столиці, яке працюватиме під час проведення чемпіонату світу з хокею, та закликав прихильників спорту разом вболівати за українську збірну.
«Дуже добре, що за спортивними подіями, які відбуватимуться в столиці України, спостерігатиме весь світ. Я радий вітати усіх учасників, гостей і шанувальників спорту, які зберуться 22 квітня, щоб вболівати за наших хокеїстів. Триматимемо кулаки за наших хлопців, і сподіваємося на їхню перемогу. Україні зараз дуже потрібні перемоги!» – сказав Віталій Кличко на відкритті хокейного містечка.
Мер Києва підкреслив, що спорт покликаний об'єднувати людей.
«Моє завдання як мера столиці – залучати якомога більше спортивних подій до Києва. І ми не тільки проводимо спортивні змагання найвищого рівня, а й відкриваємо фан-зони, де прихильники спорту можуть разом вболівати та спілкуватися у такій чудовій фан-зоні. Давайте разом підтримаємо збірну України з хокею!» – закликав Віталій Кличко вболівальників.
Нагадаємо, що 11 квітня 2017 року В. Кличко підписав Розпорядження КМДА №423 про проведення чемпіонату світу з хокею та масового заходу «Хокейне містечко», згідно якого підтримано ініциативу ТОВ «Метро плюс» щодо проведення з 20 до 28 квітня 2017 року вказаного масового заходу. 13 квітня Департамент освіти і науки, молоді та спорту КМДА оголосив про проведення низки допорогових закупівель для організації проведення «Хокейного містечка» на загальну суму 430 тис. грн.. 19 квітня були підведені підсумки закупівель, згідно яких переможцем за переважною більшістю лотів (крім одного) визначене ТОВ «Метро плюс».

Джерело: Київська міська державна адміністрація

Відео:
 
Теги: кличко,  кмда 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.01 секунди