Автор: Мінмолодьспорт
Дата: 17/05/17 18:14
 
І. Жданов відзначив вклад колективу Палацу спорту у організацію чемпіонату світу (Фото: Мінмолодьспорт)
16 травня за якісну роботу щодо організації та проведення в Україні чемпіонату світу з хокею у дивізіоні 1А було відзначено трудовий колектив столичного Палацу спорту.
Під час вручення подяк Міністр молоді та спорту Ігор Жданов наголосив, що особистий вклад кожного працівника спортивної арени вплинув на достойне проведення такої визначної події, як світова першість з хокею з шайбою. У першу чергу - це заслуга рядових співробітників Палацу спорту: льодоварів, слюсарів, електриків, бригадирів, менеджерів та багатьох інших, відзначив очільник Мінмолодьспорту.
“Наше завдання, і Міністерства, і колективу Палацу спорту, полягало передусім у створенні якісних умов для проведення цьогорічного чемпіонату. Не зважаючи на різноманітні труднощі та інформаційні закиди, ця подія відбулася на гідному рівні. Було забезпечено високу якість льодового покриття хокейної арени, проведено ремонт приміщень, організовано стабільну роботу комунікацій та усього технічного обладнання. Спільними зусиллями ми продемонстрували, що в Україні є спортивні об’єкти, які здатні на високому рівні приймати міжнародні змагання” - наголосив Ігор Жданов.
У свою чергу директор ДП “СК “Атлет” Юрій Черненький подякував Міністру Ігорю Жданову та відомству за всебічну підтримку. За його словами, без уваги та допомоги Міністерства Палац спорту не впорався б з поставленими завданнями.
Нагадаємо, що на організацію чемпіонату світу з хокею (оренду та закупівлю обладнання та матеріалів, проектування та проведення ремонтних робіт, послуги з прибирання, й т.і.) ДП “СК “Атлет” витратило близько 2 млн. грн.. У свою чергу, Федерація хокею України заплатила ДП “СК “Атлет” за 10-денну оренду Палацу спорту 3 млн. грн.

Джерело: Мiнiстерство молоді та спорту України  
1.   Ilya   18/05/17 21:12    

Заметил что некоторые интерпретируют приведенную выше фразу

на організацію чемпіонату світу з хокею (оренду та закупівлю обладнання та матеріалів, проектування та проведення ремонтних робіт, послуги з прибирання, й т.і.) ДП “СК “Атлет” витратило близько 2 млн. грн. У свою чергу, Федерація хокею України заплатила ДП “СК “Атлет” за 10-денну оренду Палацу спорту 3 млн. грн.

не иначе как 2млн.+3млн.=5млн.. Хочу заметить что это не совсем так (или совсем не так). Тут не надо обладать аналитическим умом, чтобы понять что эта схема не описывается простым алгебраическим действием. Тут просто одно ДП затыкало дыры в своем бюджете за счет другой конторы финансируемой также из госбюджета. Если возращаться к алгебре, то это как минимум система уравнений со многими неизвестными. И кто на чем нагрелся нам знать не суждено. Мне на первый взляд и аренда светового оборудования за почти 600 тыс. и труд "уборщиц" за несколько дней получивших чуть ли не 390 тыс. являются завышенными суммами (может оно так и стоит, я не специалист в этой области, если компетентные органы захотят, пусть разбираются они). Я могу сделать однозначный вывод только по двум мелочам фигурирующим как здесь, так и в планирующемся ремонте на Шалетт: стоимость краски для льда и хоккейной разметки, якобы закупленной ДП СК Атлет у бывшей фирмы Пристромко (или у фирмы бывшего Пристромко :P , уж не знаю как там правильно :D ), по сравнению с Шалетт отличается практически в 2 раза!!! Дальше выводы делайте сами! X-(

А вообще все эти "празднования удачно проведенного чемпионата" обеими враждующими сторонами почему-то жутко напоминают старую шутку:

БАМ строили с одной стороны зэки, с другой - военные. А когда они встретились - комсомол отпраздновал победу

>:) >:) >:)


Всього : 1, на сторінці: 1

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.012 секунди