Автор: Prozorro
Дата: 13/06/17 10:56
 
Лого ДЮСШ Сокіл (Мал.: ХК Сокіл)
Дитячо-Юнацька спортивна школа з хокею з шайбою «Сокіл-Київ» оголосила про проведення допорогової закупівлі на спортивно-оздоровчі послуги льодової арени та прилеглих приміщень. За умовами закупівлі переможець торгів має надати протягом липня-серпня 2017 року в оренду льодову арену загальною кількістю 80 годин у м. Києві або у Київській обл. для проведення навчально-тренувальних зборів та належної підготовки до змагань вихованців ДЮСШ 2001-2007 р.н. Очікувана вартість становить 100 тис. грн. Кінцевий строк подання тендерних пропозицій - 20 червня.
Згідно до документації конкурсних торгів Льодова арена має бути пристосована для гри в хокей з шайбою, площа льодового поля має бути не менше ніж 26х56 кв. м., бути обладнана комплектом хокейних воріт, бортами відповідного стандарту, табло, льодовідновлювальною машиною та мати чітку розмітку для гри «хокей з шайбою». Освітлення має бути згідно чинного законодавства. В прилеглих приміщеннях повинні міститися душові із гарячою водою, роздягальні, пункту надання першої медичної допомоги.
Нагадаємо, що у серпні минулого року ДЮСШ ХШ «Сокіл-Київ» орендувала у ФОП Пономаренко А.А. 99 годин льоду у ковзанці «Льодовий Період», розташованої за адресою: м. Біла Церква, вул. Щорса 89 за 79 тис. 200 грн.. Тобто ціна оренди льодової арени дорівнювала 800 грн. за годину. У подальшому, протягом 2016 та 2017 років ДЮСШ ХШ «Сокіл-Київ» орендувала лід виключно у ТОВ «Дивосвіт-Плюс» за ціною, яка останнім часом становила 2400 грн./год.
Слід зазначити, що згідно довідки колишнього заступника директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА Трофимова О.С. фінансування ДЮСШ ХШ «Сокіл-Київ» з міського бюджету відбувається за програмою «Молодь та спорт столиці на 2016-2018 роки», за якою передбачена підтримка громадських організацій фізкультурно-спортивноі спрямованності, оскільки серед засновників зазначеної ДЮСШ є Громадська організація «Київська міська федерація хокею». Загалом у бюджеті 2017 року на підтримку ДЮСШ ХШ «Сокіл-Київ» передбачено 3 млн. 248 тис. 500 грн., з яких на сьогоднішній день вже освоєно понад 1,4 млн. грн.
Нагадаємо також, що згідно інформації Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, Приватна організація ДЮСШ ХШ «Сокіл-Київ» зареєстрована 23 березня 2008 року, ії співзасновниками є ГО «Київська міська федерація хокею» та Завальнюк Вячеслав Дмитрович. Обов'язки керівника ДЮСШ ХШ «Сокіл-Київ» з червня 2014 року виконує Чибірев Віктор Васильович.

Джерело: Prozorro 
Теги: сокіл 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.04 секунди