Автор: ФХУ
Дата: 08/12/07 15:42
 
7 грудня 2007 року у конференц-залі ТРЦ „Термінал” (м. Бровари) відбулася прес-конференція Президента Федерації хокею України Анатолія Брезвіна, на якій розглядалися питання підготовки молодіжної збірної України з хокею до чемпіонату світу U-20 та нові перспективи розвитку українського хокею.
Зокрема, президент ФХУ Анатолій Брезвін представив громадськості нових меценатів хокею - ХК «Харків» отримав спонсора, а в містечку Горлівка Донецької області представники великого бізнесу анонсували створення команди майстрів.
Першою гарною новиною для українського вболівальників, а особливо для харків’ян безумовно стало оголошення нового спонсора ХК «Харків». Потужна харківська корпорація УПЕК, що об’єднує підприємства енергетичного комплексу, погодилась вкладати кошти в хокейний клуб, а також належним чином розвинути інфраструктуру команди.
- Ми хочемо повернути першій столиці, що до речі є батьківщиною українського хокею, втрачені останнім часом традиції, - сказав почесний президент компанії УПЕК Анатолій Гіршфельд. - По-перше, у нас є завдання розвинути клубну інфраструктуру, по-друге, вивести команду в плей-офф чемпіонату України.
Доволі несподівано прозвучала інформація про те, що в Донецькій області у шахтарському містечку Горлівка планується створення професійного хокейного клуба. Лідер української хімічної промисловості - концерн «Стирол», який до цього вкладав гроші у волейбол, теніс, звернув свої погляди на хокей. Як наголосив почесний президент компанії Микола Янковський, на їхнє рішення вплинуло прийняття державної програми розвитку хокею, а також відсутність дитячо-юнацького, а також професійного спорту в трьох містах-супутниках - Горлівці, Єнакієво та Дзержинську.
- Горлівка може стати центром хокею на Донбасі, - вважає Янковський. - На даний момент вже виділено ділянку землі для спорудження у місті спортивного комплексу, який окрім льодової арени буде включати в себе систему тренувальних майданчиків, відновлювальні центри, басейни.
Також на спілкуванні із ЗМІ Анатолій Брезвін торкнувся теми спорудження льодових арен, що їх було заплановано на 2007 рік.
- В тому що будівництво льодової арени у Харкові затягується, немає анітрохи провини федерації, - повідомив Анатолій Іванович. - Адже були деякі складнощі с землевідводом, а також з проведенням тендеру на визначення генпідрядника. Надалі ми обов’язково врахуємо всі попередні помилки, а також використаємо досвід щодо зведення арен у інших містах. Ми провели переговори з мерами деяких міст та отримали згоду з їхньої сторони відносно відведення земельних ділянок. До речі, до ФХУ надійшла пропозиція про включення до плану спорудження льодових арен від таких міст як Чернівці та Іллічівськ. Що стосується Києва, то після моєї зустрічі з мером столиці Леонідом Черновецьким, мерія погодилась виділити з міського бюджету додатково 5 млн гривень суто на дитячий хокей.

Джерело: ФХУ 
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.008 секунди