Автор: ФХУ
Дата: 21/07/17 17:35
 
Чілери на "відповідальному зберіганні" (Фото з власного архіву)
Сьогодні відбулася робоча зустріч президента Федерації хокею України Анатолія Брезвіна та віце-президента Михайла Резніка із Міністром інфраструктури України Володимиром Омеляном. Учасники зустрічі в ході розмови торкнулися двох аспектів розвитку хокею з шайбою в Україні.
Зокрема, представники Федерації обговорили з Міністром продовження реалізації цілей та завдань державної соціальної цільової програми «Хокей України». Також мова йшла про передачу наявного на балансі підприємства, підпорядкованого Мінінфраструктури, обладнання для будівництва та експлуатації спортивних споруд зі штучним льодом для міст та областей, які розробляють проектно-кошторисну документацію та планують будівництво льодових арен.
За підсумками зустрічі Володимиром Омеляном були дані відповідні доручення.
Нагадаємо, що після прийняття програми «Хокей України» відповідальним за використання коштів за цією програмою стало Державне підприємство «Центральна дирекція з управління та реконструкції спортивних споруд». У 2008 році ними було закуплене обладнання для будівництва спортивних споруд зі штучним льодом.
У вересні 2010 року Кабінет Міністрів України призначив відповідальним за проектування та будівництво спортивних споруд зі штучним льодом Національне агентство з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 року (Укрєвроінфрапроект), яке підпорядковувалось Міністерству інфраструктури, замість Міністерства з питань сім'ї, молоді та спорту. На тому ж засіданні Кабміну уряд прийняв постанову №869, згідно якої розпорядником коштів на виконання програми «Хокей України» замість Центральної дирекції з управління та реконструкції спортивних споруд стало новостворене Державне підприємство «Льодові арени». У квітні 2011 року Кабмін перепідпорядкував ДП «Льодові арени» Укрєвроінфрапроекту. Останнім часом згадку про ДП «Льодові арени» можна знайти виключно у контексті судових справ.

Джерело: Федерація хокею України 
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.018 секунди